Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon vágytunk babára, a...

Nagyon vágytunk babára, a pozitív teszt után mégis jól megijedtem. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyunk rá a férjemmel, fél éve próbálkozunk, és most megjelent a második csík a teszten.

Borzasztóan örültünk neki, de most, hogy eltelt pár nap, egy jó adag para is van bennem, hogy milyen lesz, és, hogy minden megváltozik hamarosan.


2018. jún. 14. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is sokáig vártuk és mikor pozitív lett beparáztam:) Elmúlt:P
2018. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez mindenkinél így megy, hidd el. Épp ma olvastam egy vicces kis összeállítást a terhességről, ahol leírják:


A terhességi teszt reklámok hitelesebbek lennének ha a pozitív eredmény után a nők összeomlanának és sírnának.


:D

Ezen ma hangosan felnevettem a villamos megállóban állva, mert nagyon igaz :)


12 hkm

2018. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok :) most vagyok a 9.héten holnap megyünk először meglesni a picit. Mi viszonylag hamar összehoztuk, kigondoltuk és már a pocakomban is volt, nem gondoltam, hogy ilyen hamar sikerül. Mikor pozitívat teszteltem majd ki bújtam a bőrömből aztán 1-2 nap múlva, hirtelen lesokkolt a valóság, hogy én most anya leszek és mi ketten leszünk a szülei ennek az aprócska életnek. Azóta is sokszor eszembe jut, de nekem a párom nagyon sokat segít ebben. Mi rengeteget beszélünk róla, hogy milyen lesz ha megszületik. Ő mindenben támogat és úgy érzem mellette biztonságban leszünk :) Élvezd ki ezt az időszakot, és beszélgessetek sokat, beszéljétek meg a félelmeiteket.
2018. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már 29 hetes vagyok, de az elején én is ugyanígy megijedtem :)
2018. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen :)
2018. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én második gyerkőccel vagyok 8hetes és sokat gondolkozom h uramisten hogy fogom -bírni és h tényleg készen állok e rá 😂😂😂 biztosan igen csak én is beparáztam 😂😂
2018. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést majdnem másfél éve én tettem fel, hidd el, nem vagy egyedül :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2018. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így voltunk. Pont fél év után.

Hát persze, hogy ez normális. Az ember csak ilyenkor fogja fel ténylegesen, mikor már úton van. Hogy teljesült végre. Meg fogsz nyugodni, és minden rendben lesz. Hidd el.

2018. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki így van..


A para elmúlik, majd nekem újrajött a 38. Héten :/ még tart


38+5 hkm

2018. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jah és gratulálok halkan


9.

2018. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!