Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonló tapasztalat? Folsav!...

Hasonló tapasztalat? Folsav! Méhpempő!

Figyelt kérdés
Esetleg volt valakinek hasonló tapasztalata a folsav szedése alatt jó pár hónappal ezelőtt szedtem a folsavat és eszméletlenűl fájdalmas volt a havi menszeszem! Gondoltam hogy abbahagyom és pihenek majd rendbe szedem a hormonháztartásomat és csináltam egy 26 napos méhpemőkúrát!Ami most járt le! Gondoltam megint Elkezdem a folsavat de nem akarom megint összezavarni a dolgokat! Lassan 2 éve nem szedek fogamzásgátlót! Tanács? Köszi a válaszokat! 🙂

2018. jún. 18. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

A folsavtól semmiképp sem leszel előbb terhes.


Furcsa.. nem ez az első kérdés, ami arra utal, hogy sokan azt hiszik a folsav segíti a teherbeesést. Ezt honnan vettétek?

A folsav a fejlődő embirónak kell, hogy rendben végbemenjen az idegcső záródás. Azért javasolják a szedését már a tervezás során is, mert néha mire kiderül a terhesség, már akár végbe is mehetett a dolog. Aztán vagy volt elég folsav, vagy nem.


Inkább E vitamint szedj. De a méhpempő is nagyon egészséges.

2018. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak leszolni, vagy valami, de ha nem jon a baba 2 eve ossze, azon nem segit a mehpempo, se a folsav. fordulj orvoshoz mielobbi kivizsgalasert, mert ezt mar ilyesmikkel nem valoszinu, hogy kezelni tudod otthon. Keresd fel a dokit a paroddal egyutt, kerjetek vizsgalatokat, es kezdjetek bele a kezelesbe, ha szukseges. sok sikert.
2018. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 ev alatt nem jott ossze a baba akkor lehet el kellene menjetek a parodal es kivizsgaltasatok magatokat hogy megtudjatok nincs-e valami gond?
2018. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és az első válaszadónak teljesen igaza van! Bocsánat azt elfelejtettem leírni információkért hogy igen a gyógyszert már lassan kettő éve nem szedem kb:1-1,5 évet hagytam tisztulni a szervezetemet a fogamzásgátló szedésének abbahagyására után!Aztán átunk csak neki a babának! És most lesz kb 8 hónapja hogy próbálkozunk a babával😉Köszönöm a válaszokat! ☺️
2018. jún. 18. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!