Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? Valaki tapasztalat,...

Mi lehet? Valaki tapasztalat, ötlet, tanács?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőttre nem vártam.ovulációm biztos volt,mert ultrahangon nyomon követte az orvos.ebből kifolyólag biztosra tudom a nemvárt napját.de nem jött meg.nemvárt napján délutáni pisiből határozottan negatívat teszteltem.mióta menstruálok,sosem volt ilyen,hogy ovuláció után pontosan 14 nappal ne jött volna meg.peteérés után pár nappal elkezdtek fájni a melleim,mint mindíg már évek óta.azóta is fájnak,menszi viszont sehol.ilyenkor mi van?válaszokat előre is köszönöm.elsősorban azok válaszát várom,akik ugyanígy biztosra tudták hogy mikor volt az ovulációjuk,de mégsem jött meg nekik a nemvárt napján,és a teszt is negatív volt.
2018. jún. 15. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
miért nem elsö vizelettel teszteltél? lehet nem Volt elég koncentrált és ezért nem mutatja. Türelem, még bármi lehet. Azóta teszteltél?
2018. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azóta nem teszteltem.nem akarok még jobban csalódni.elkönyveltem hogy meg fog jönni,mert napjában többször van mindjárt megjön érzésem,meg szoktam érezni hogy valami folyik.olyankor futok is wc-re hogy biztos megjött,de csak fehérfolyás.
2018. jún. 15. 17:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2018. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez a 2.hónap
2018. jún. 15. 18:00
 5/16 anonim ***** válasza:
elsö vagyok: 3 napja késik már. én biztos tesztelnék. 2 hónap után ne keseredj el ennyire, ha nem sikerül. èlvezd a szabad együttlétet a pároddal, a baba meg majd jön :) Egyébként szerintem van esélyed babára, de tesztelj és megtudod :) Drukkolok neked.
2018. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Persze nyílván,élvezzük a szabad együttlétet :) nem vagyunk rágörcsölve,csak miután lett a nemvárt napján a negatív teszt,attól picit elkeseredtem.azért is nem merek tesztelni.most is éppen úgy érzem,hogy bármelyik pillanatban megjöhet,fájdogál a hasam alja mint menszinelőtt,de most mégsem jön...
2018. jún. 15. 18:32
 7/16 anonim ***** válasza:
a mindjárt megjön érzés állítólag sokszor van (Sajnos még mi is csak várunk a babánkra szóval tapasztalatom nincs) De én biztos nem bírnám már teszt nélkül :) èn tesztelnék reggel mert a tüneteid nagyon bíztatóak :)
2018. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a holnap reggeli teszt már kilőve.nincs itthon tesztem,délután meg nem szeretnék tesztelni.ha más lenne ebben a helyzetben,és is azt mondanám hogy biztató a tünetek miatt a dolog,de így hogy rólam van szó,nem merem magam beleélni :)
2018. jún. 15. 20:08
 9/16 anonim ***** válasza:
tedd el a reggeli vizeletet, aztán tudsz abból tesztelni késöbb :) Viccet félretéve akkor vasárnap reggel esetleg :) egyébként megértelek, csak attól még nem lesz jobb ha tudtatlanságban maradsz. Ennyi késés már böven jó tesztelni, de persze a te döntésed. Drukkolok
2018. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) én is drukkolok mindenkinek aki nem várja.
2018. jún. 15. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!