Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek valaki aki...

Van köztetek valaki aki szedett clostilbegyt gyógyszert?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos szedtem.
2018. jún. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első, miért sajnos?


Mire vagy kíváncsi kérdező?

2018. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Amikor én Elkezdetem szedni elötte kimaradt 2 hónap mensim de ultrahangon látszottak a peték

Mivel nem volt vérzésem így bármikor elkezdhetem szedni a gyógyszert 30.03.áig szedtem

Jővőhéten megyek vissza a dokihoz, 1 hónapja mondta hogy vagy megbetegszek vagy várandós leszek 1closti kurám volt eddig.

Nos az lenne a kérdésem hogy a bogyo abba hagyása után hány nappal szokott megjönni?

Halottam olyat h 10,??

2018. jún. 20. 11:08
 4/9 A kérdező kommentje:
10 nap
2018. jún. 20. 11:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Sajnos szedtem...

1 adagot és utána ovulációkor a sürgősségin kötöttem ki olyan fájdalmam volt! Surtam üvöltöttem éjszaka... az erős mensis fájdalmat szorozd fel 10-el kb.

Túl stimulálta a petefészkem és cisztás lett. Többet semmilyen sz...t nem szedek be.

2018. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Úristen... Nagyon sajnálom

És most hogy vagy?

Hálistennek nekem semmien

2018. jún. 20. 16:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem volt uh első?
2018. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem volt! Csak amikor már baj volt! Nem mondta senki hogy ennyire nagy bajt tud csinálni...

Elmúlt szerencsére magától.

2018. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

észleli, hagyja abba a Clostilbegyt tabletta szedését és azonnal forduljon orvoshoz, mivel sürgős orvosi ellátásra van szüksége:

Gyakori mellékhatások (10-ből legfeljebb 1 beteget érinthet):

- Homályos látás, vagy felvillanó pontok vagy fénylátás, utólagos képek.. Ezek a tünetek rendszerint javulnak, de néhány esetben állandósulhatnak is. Kezelőorvosa elküldheti szemészeti szakvizsgálatra.

Gyakorisága nem ismert (a rendelkezésre álló adatokból a gyakorisága nem állapítható meg):

- Petefészek túlstimulálás. Ennek jelei lehetnek a következők: fájdalom az alhasban, a gyomorban, a lábikrákban, felfúvódás, csökkent vizeletmennyiség, nehezített légzés, testsúlynövekedés. Ebben az esetben orvosa csökkentheti vagy felfüggesztheti a Clostilbegyt adagolását.

2018. jún. 21. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!