Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés lehet?

Beágyazódási vérzés lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19-én kellett volna megjönnie, aznap görcsölgetett a hasam és kb 2 barnás pirosas csepp megjelent a fehérneműmön. Ha valóban beágyazódás miatt volt, mikor érdemes tesztelni? Hány nap a beágyazódás? Teszteljek akár már holnap reggel, vagy még érdemes pár napot várni, hogy biztosabb legyen az eredmény?

2018. jún. 20. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Még várjál kb.3-4 napot tesztelés előtt.
2018. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Varj par napot, a beagyazodasi verzes sokkal ritkabb, mint a menzesz elotti barnazas, vagy ovus verzes.
2018. jún. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
A beágyazódási vérzés egy városi legenda szerintem..sajnos még nem találkoztam olyan emberrel akinek lett volna ilyen terhesség elején..
2018. jún. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Általában nem a menzesz napján van beágyazódás... Más miatt volt az
2018. jún. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Így van, ahogy 4-es is írja. Nem a nemvárt napján van. Néhány nappal előtte. Nekem keddi napra esett a nemvárt, és előtte pénteken és szombaton volt egy-egy csepp rózsaszín pötty.

Kedves 3-as, attól még, hogy te nem találkoztál vele, még létezik. Az igaz, hogy nagyon ritka.

2018. jún. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%

Ha van, ami ritka, akk az néhény nappal előtte van..

( nekem volt, de csak utőbb jöttem rá, hogy az... Azt hittem hamarabb meg fog jönni..olyan lett a papír, mint amikor 1 órán belül rendesen megjön, ilyenkor feherneműn nem látszik nekem)


3-as, mert te nem tapasztaltad, attól nem városi legenda..


Én is mondhatnám, hogy az émelyges, és gyakori pisilés városi legenda, mert nekem sosem volt, és a környezetemben egy kismamának voltak csak ilyen tünetei..



Viszont ha a mensi napjan volt, akkor az tuti nem az.. ( attól meg lehetsz terhes!)


Drukk

2018. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!