Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napot"s luteális fázis...

11 napot"s luteális fázis vagy csal az ovu teszt és a testem?

Figyelt kérdés

23. Napra jött meg ami sokként ért 24-29 között ingadozik mostanában...

Mióta menstruálok soha sem volt 23. Napra

Az ovutesztet ha nézem mikor lett pozítít másnaptól számolva 11. napra jött meg, a 11. Dpo-n.

13. Napon volt ovum... 26-27. Napra számítottam hogy megjön.

Azt hittem pár napja hogy beágyazódás miatt görcsölgetek épp pár csöpp barna folyásom volt... erre megjött ennyire korán. Ettől eltekinthetek vagy érdemes tudatni az orvosommal?

Másnis járt már így?


2018. jún. 21. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem pl. 11 napos a luteálisom, de a menzeszem 32 naponként jön meg. szerintem nem baj, van már babám is, meg teherbe estem pár hónapja újra, de sajnos megmagyarázhatatlan , hogy miért elhalt 3. hónap környékén. Tehát van 11 napos, és van rövid mensi is. Majd a következő jobb lesz, ha nem, akkor dokitól kérdezd meg.
2018. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!