Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hó elején volt aktusom a...

Hó elején volt aktusom a párommal. S nem jött meg kellő időben.3 napja késik. Mennyit késhet? Vagy ez nem késés hanem terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy-vagy
2018. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ismeretlenes ez így. Vegyél egy tesztet.
2018. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelni még nem jutott eszedbe? Az bizzosabb eredményt ad, miint mi itt.
2018. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy késik. Velem is volt már, hogy az amúgy mindig pontos menstruációm 4 napot késett. És az is előfordulhat, hogy terhes vagy. Vegyél egy tesztet, az a biztos.
2018. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj! Nekem volt, hogy kimaradt egy teljes ciklus, 30 napot késett. Egy esetleges terhesség esetén azért mégse jó egy hónapig várni a csodát. Főleg, ha nem tervezed megtartani.
2018. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem 18 an kellett volna megjonnie ha az a bizonyos hóeleje 2-4.-e és rendszeres a menstruációd továbbá nem/nem megfelelően védekeztetek akkor jó eséllyel terhes lehetsz. Csinálj tesztet
2018. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Papír forma szerint hó elején volt peteérésed, ha nem védekeztetek, lehet baba. Csinálj tesztet, 3 napos késénél már mutathat.
2018. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!