Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy kb mindenen...

Miért van az hogy kb mindenen el tudom magam sírni? Még van 9 nap a nemvártig. Jelent vmit?

Figyelt kérdés
2018. jún. 23. 23:43
 1/10 A kérdező kommentje:
volt esetleg vkinél ilyen? És lett baba?u
2018. jún. 23. 23:51
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem volt ilyen a harmadik babánál, azonnal tudtam, hogy terhes vagyok.
2018. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de mik voltak a tüneteid? És mennyivel a nemvárt elött?
2018. jún. 24. 00:14
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Bő egy héttel előtte. Egy dezodor reklámon is sírni tudtam. :) Semmi más tünet nem volt.
2018. jún. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció előtti állapot is hormonváltozással jár, tehát hangulati labilitassal. Én minden hónapban érzek hasonlót...
2018. jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy-úgy beszéljétek csak bele a gyereket, hátha csalódik egy nagyot....


Nézd, ne hasonlítgasd magad másokhoz. Majd ha nem jön meg, tesztelj. Mi maximum szurkolni tudunk.

Leírhatom, hogy nekem mindig mensi előtt ez volt, ami nem igaz, mert nem mindig. És nem mindig előtte... más meg leírhatja, hogy nála ez terhességet jelzett. Te ettől nem vagy előrébb. Várj türelemmel, néhány napon belül kiderül.

2018. jún. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, már a kérdés is egy nagy kétségbeesés, de ezek a válaszok...??

Hadd reménykedjen a szerencsétlen....

Kérdező, 9napod van a menzeszig, mégis milyen tüneteid lennének terhességtől? Maradjunk a realitás talaján.

2018. jún. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy baromi érzékeny, mert nagyon gyereket akarsz és reménykedsz hogy ez sikeres hónap volt és alig bírod kivárni hogy tesztelj. Ezért vagy érzékeny.

Én éreztem ezt elég sokszor amikor babát terveztünk, aztán persze jókedvem lett hogy juhúú érzékenyseg tuti babát jelent :) :)

Nézd, ezek ilyen öngerjesztő folyamatok. Van olyan nő (itt gyakorin is olvastam nem is kevésszer) aki émelyeg sőt még hányt is.....az ember annyira akarja a terhességet hogy az agyunk így reagál. Ennyi.

2018. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csajok! Köszönöm szépen a válaszokat. Igazatok lehet,de nekem van már két gyerekem. És nem emlékszem semmi ilyenre hogy ilyen lettem volna elötte és havi előtt se szokott ilyen lenni. Pár nap és kiderül minden. :-)
2018. jún. 24. 09:18
 10/10 A kérdező kommentje:
nem leszek csalodott ha nem jött össze megint lassan megszokom. Már 2 éve várunk rá. Jön ha jönni akar. A férjem ki van vizsgálva. Én nőgyógyászatolag rendben vagyok. Majd hétfőn megyek vérvételre. Terheléses cukor stb
2018. jún. 24. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!