Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehetnek pozitívak a...

Mitől lehetnek pozitívak a tesztjeim, ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Mitől lehet az, hogy van két erős pozitív tesztem (egyből megjelent rajta ugyanolyan erősséggel, mint a kontroll csík), illetve a vérvizsgálat szerint is megemelkedett a szint, viszont a hüvelyi uh szerint nem vagyok terhes? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Az uh-t végző hölgy bunkó hangnemben csak annyit mondott “magának ki mondta, hogy terhes?”

A válaszokat előre is köszönöm!


2018. jún. 24. 02:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%

9# tenyleg rosszul tudod. Olyankor nagyon lassan emelkedik a hcg szint és nem duplazodik csak pici emelkedés látszik


Kerdezo:ha le ne vna olyan cisztád (csokoládé) mar reg tudnal.rola meg szólt volna az uh-s.:)

2018. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Dittte ***** válasza:
Neten utána olvasva valóban pont az ellenkezőjét írják. De amit én leírtam az is igaz. Vagyis ezt mondtak nekem, sőt a kontroll uh-ra már csomaggal kellett érkeznem a várható műtét miatt. Ami hála az égnek elmaradt ☺tisztán emlékszem, hogy a dokim a magas hcg miatt riogatott. Minden jót mégegyszer!
2018. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

A hcg szinten 400 volt egyébként, ez magasnak mondható?

Természetesen nem csak uh-ra “rohantam” hanem először a pozi tesztek után nőgyógyászhoz, ő a hasi uh-n nem látott semmit, ezért utalt be vérvételre, illetve hüvelyi uh-ra.

Visszamentem az orvoshoz az eredményekkel, egyelőre nem tudott mit mondani, 1 hét múlva kell vissza mennem újabb vizsgálatra.

Köszönöm mégegyszer mindenkinek!

2018. jún. 25. 17:24
 14/14 anonim válasza:
Na végül lett baba?:)
2018. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!