Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5nap késés után a mai napon...

Miculi111 kérdése:

5nap késés után a mai napon megjött második napján teszt negatív mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

5napot késett a menstruációm teljessen biztosak voltunk a párommal hogy sikerült össze hoznunk egy baby.t!

De a munkahelyemen sokat stresszeltem és mindig kicsit be görcsölt a hasam... és a mai nap megjött.... darabos sötét barna... már idp.t is kaptam a dokitól uh. Vizsgálatra jövő hetre!

Azért is voltunk biztosak benne mivel már 5éve küzdünk 2.t hónapja volt inszeminációm elötte megvolt minden át nézés at takarítás.. a párom is szedet sperma nővelőt.

A második inszeminációt már nem tudtuk megcsinálni mert a párom el utazott! Igy ki maradt.

De együtt voltunk a bizonyos napokon.

És mikor eljött volna a nemvárt napja elötte 4nappal kicsit alhasi fájdalmaim voltak a melleim is néha néha viszketet és piciket fájt... az első napján teszteltem de nega - lett! Utána nem is teszteltem az 5.ik nap késés után megjött a harmadik napján hivtam dokit és mondta jövőhéten szerdán találkozunk uh.n! Teljessen biztosak voltunk abba hogy össze jött a sok éves küzdelem után! Van még remény?? Volt már valaki ilyen helyzetbe?



#baba #régóta tervezett #össze jött de mégsem!?...
2018. jún. 24. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Menstruálsz és negatív a teszted. Mégis hogyan lennél terhes?
2018. jún. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem voltál terhes.
2018. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Mi lehet az ok? Nem voltál és nem vagy terhes.
2018. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Hiába voltál biztos benne. Nem voltál terhes, sajnálom.
2018. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem szokott késni, akkor 5 nap késés elég sok. A darabos barna vérzés sem normális. Lehet, hogy volt baba, csak elment. Nem tudhatjuk.
2018. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne?!
2018. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Holnap megtudom hogy mi volt az oka ennek!


5-ös v:.-> nem szokott késni mindig elöbb jön 1-2nappal inkább! Vagy 1napot késik de akkor elönt :/ A mai nap a második napja de semmi! Volt egy kis nyálkás darabos vér és most már épp hogy egy foltocska élénk piros! De görcsöl a hasam még mindig nem vészesen 2.es fokozatú kb.. azaz néha enyhén.

Voltam futni hátha megindul de semmi!

Holnap megyek dokihoz!

2018. jún. 25. 17:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2018. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Voltam ma dokinál és azt mondta hogy menjek vissza 3nap múlva! Nade nem csinált semmit pl: hasi uh momdtam neki hogy görcsölget a hasam ma egy kicsit többet mint eddig és kicsit erősebb de nagyon enyhén de akkor is azt momdta hogy 3nap múlva és viszlát ennyi volt!

Leszarom napja volt mint majdnem mindig! :/

2018. jún. 26. 17:38
 10/16 A kérdező kommentje:
De viszont ma megint el mentem kicsit kocogni meg picit edzeni de csak egy barna csík ami van jelenleg!
2018. jún. 26. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!