Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5nap késés után a mai napon...

Miculi111 kérdése:

5nap késés után a mai napon megjött második napján teszt negatív mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

5napot késett a menstruációm teljessen biztosak voltunk a párommal hogy sikerült össze hoznunk egy baby.t!

De a munkahelyemen sokat stresszeltem és mindig kicsit be görcsölt a hasam... és a mai nap megjött.... darabos sötét barna... már idp.t is kaptam a dokitól uh. Vizsgálatra jövő hetre!

Azért is voltunk biztosak benne mivel már 5éve küzdünk 2.t hónapja volt inszeminációm elötte megvolt minden át nézés at takarítás.. a párom is szedet sperma nővelőt.

A második inszeminációt már nem tudtuk megcsinálni mert a párom el utazott! Igy ki maradt.

De együtt voltunk a bizonyos napokon.

És mikor eljött volna a nemvárt napja elötte 4nappal kicsit alhasi fájdalmaim voltak a melleim is néha néha viszketet és piciket fájt... az első napján teszteltem de nega - lett! Utána nem is teszteltem az 5.ik nap késés után megjött a harmadik napján hivtam dokit és mondta jövőhéten szerdán találkozunk uh.n! Teljessen biztosak voltunk abba hogy össze jött a sok éves küzdelem után! Van még remény?? Volt már valaki ilyen helyzetbe?



#baba #régóta tervezett #össze jött de mégsem!?...
2018. jún. 24. 13:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Sajnálom, hogy a doki nem foglalkozott veled. Ha úgy érzed, hogy most valami nem okés veled, próbáld meg a helyi SBO-t ha van ott ahol élsz. Ott muszáj lesz valami vizsgálatra elküldeni, mond azt legfeljebb hogy a görcseid màs és ez nálad nem megszokott. Legalább tudnád mi van.8-as vagyok.
2018. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%

Az mekkora ötlet...


Negatív teszt, és menstruáció miatt terheljük még tovább a helyi SBO-t....! Ez igen

2018. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
Hasi ultrahangot amúgy is csak a 12. hét után szoktak csinálni. Ne ijesztgessétek már a kérdezőt olyannal, hogy elment a baba, szerintem feltűnt volna... Nyilván csak front stb miatt késett a mensije, nekem is szokott...
2018. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
31%
Neki meg nem, és az erős vérzés sem normális gondolom ő tudja, hogy milyen szokott lenni, és most más..
2018. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nagyon rendesek vagytok hogy igy álltok hozzám ismeretlenül ez jól esik!!! Volt itthon egy th. Tesztem most reggel meg is csináltam ismét negatív lett. Lehet hogy cysta mert nekem 5napig szokott meg lenni és nem 1napig nagyon 2ö napig meg foltok. Azaz 3nap.

Igy hát tudom már hogy fogok a dokihoz menni már tudom hogy nem kell úgy annyira el kenödjek hogy nem vagyok terhes.

Igy is rossz hogy sajnos az ember nem tudja fel ismerni a testének furcsa dolgait mert sok oka lehet!



Válaszolom Szombathelyen lakom! Nem tudom van e itt olyan de szerintem nem lesz rá szükség! :(

Nem tudom ti is jártatok igy vagy ebbe a helyzetben vagytok de ez nagyon rossz...

Már kezdtem úgy lenni vele hogy proba szerencse el felejtem kicsit ki kapcsolok meló stb... de sikerült is nagyjából és amikor átver a saját tested hát azis egy nagyon borzasztó dolog :(

Remélem már sikeres boldog szülök lehetünk nagyon szeretném már!

1hónappal ezelött lett volna egy inszemem de le mondtam mivel a párom el utazott nélküle nem is menne a dolog (:

Most meg azért maradt el mert nyugdíjba lépett a doki és nem is lesz most orvos ki evvel foglalkozik ahogy hallottam!

Igy hát ez rajtunk fog mullani. (:

Egy kis kiruccanás fog segíteni én azt már tudom egy pár napos pihi!

Köszönöm a válaszokat!

Kérlek benneteket ha van kedvetek írjatok ti is magatokról!

2018. jún. 28. 04:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi is babát tervezünk. Sajnos eddig nem jött össze. Nekem a dokim azt mondta, hogy a nyarat megvárjuk hátha spontán teherbeesek. Ha nem akkor szeptemberbe úgy készüljek műtét(petevezeték átjárhatósági).Párommal minden rendben, nekem enyhén magas prolaktin. Illetve 45napos ciklus.2üveg Mastodynon cseppet megittam ami lentebb vitte a prolaktint. Viszont minden menszesz előtt meg van az a bizonyos petefészek szúrka, és ahogy elmúlik rá két hétre megjön. Most hamarabb volt ez az érzés és 1hétig meg volt a hasszúrka. A mellem sokkal később kezdett feszülni, de csak a mellem oldala. 2napja reggelente hányingerem van, de ezt a most zajló vírusra fogom. Lényegébe ez a petefészek szúrkálás engem is megzavart így nem tudom mikor fog, vagy nem megjönni. 27éves vagyok másfél éve nem védekezünk.
2018. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!