Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhességnek mik...

Méhen kívüli terhességnek mik a tünetei? Vèrzek de még nem lát semmit az orvos. Azt mondta lehetséges méhen kívüli terhesség. De annak mikor kell látszódnia?

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában eltart egy darabig amíg megtalálják.
2018. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Zaccos barnázás, egyoldali görcsölés, végbélfájdalom, nekem ezek voltak. Amikor szétrepedt a petevezetőm, azt hittem belehalok, olyan fájdalommal járt, utána már nem barnáztam, hanem véreztem, de ez is inkább csak pecsételés volt, szóval nem ömlött belőlem. Valamint közel 6 hetesen 301 volt a hcg szintem. Hány hetes vagy?
2018. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ma 94 a hcg szintem 5 hetes lehetek. Méhnyàlkahàrtya pénteken 10mm-es . Ma 17mm-es volt .
2018. jún. 24. 17:31
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
De 5 hetesen még nem látja az orvos a terhességet.. Azért kell járnod uh-ra mert ha megvan az élő terhesség akkor azonnal kapsz progeszteron pótlást... Nyugi, nyugi, nyugi, ok?
2018. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt es 6+2hetesen lett egy 2mmes petezsák, ami szabálytalam volt ,akkor mar 8napja vereztem is barnaztam, hcg nekem is alacsony volt (tied elég alacsony)

Másnapra ömleni kezdett a ver , aznap kellett az utrot is elhagynom hisz latszott h felesleges már. Szerencsere "csak" nem fejlodott/elhalt a terhességem.

Lehet h neked is.

2018. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bár 5 hetesem valoban korai szval ezen ne agyalj, a fiammal 5+6 hetesen is alig lattak vmit

Csak kis petezsákot.

2018. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy korai de vérzés nem áll el. Kedden megyek vissza a orvoshoz.
2018. jún. 24. 18:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem méhen kívülivel van tapasztalatom. A pozi teszt után 2 napra kezdtem barnázni, jol jobban, hol gyengébben. Hetente 2x jártam dokihoz, ő se tudta akkor még, hogy mi lesz belőle. 6+2 hetesen elkezdtem vérezni, doki, kórház, vizsgálatok. 5500+ volt akkor a hcg, azonnal műtöttek méhen kívülivel. Nekem nem volt semmi görcs meg semmi. Az enyém pont ritka eset volt, mert általában ez fáj is és a hcg is alacsony.

De ne stresszelj kérdező, attól nem lesz jobb, és a stressz csak árt ilyen esetben. Én drukkolok neked.

2018. jún. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia nekem februárban volt méhenkívüli terhességem. Nekem volt méhen belül egy petezsák és azt hitték semmi baj 11 ezer volt a hcg szintem. És semmi görcs semmi barnázás nem kísérte. Egyik reggel nagyon szúrt a hasam
2018. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocsi el küldte. Na nekem akkor repedt szét a petevezetékem és rögtön életmentő műtétem volt. Pedig engem is figyelték héti 2 szer ultrahangon
2018. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!