Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció elmúlása után...

Menstruáció elmúlása után hányadik naptól érdemes kezdeni az LH tesztek végzését és melyik napszakban?

Figyelt kérdés
Amit én rendeltem annak az van írva a tájékoztatójára hogy 12-14 óra között. Viszont a legtöbb helyen azt olvasom hogy inkább este felé. Akkor most melyik a pontosabb?
2018. jún. 25. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig akkor kezdem, amikor először tapasztalok tojásfehérjés nyákot. Volt, hogy egyből pozitív lett, de amikor nem, akkor is jól látszódott már a második csík és 2-3 nap múlva pozitív lett. Nekem egyébként a 14.-15. napra szokott esni az ovum, tehát kicsivel félidő után, mert 26 naposak a ciklusaim.
2018. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És én este csinálom, napközben nem is érek rá.
2018. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kisgyerekkel vagyok otthon szóval a 12-14 óra között azért lenne jó mert olyankor alszik és akkor biztos hogy nyugodtan eltudom végezni. :) De akkor inkább olyan 5 óra felé csinálom meg. Elég ha 2 órával előtte nem megyek mosdóba és nem fogyasztok folyadékot?
2018. jún. 26. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!