Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
14napja kaptam ovitrelle tüszőrepesztőt.ma azonnali két csíkom lett.viszont múlt hét elején volt egy élénk piros verzesem.nem sok de nem is kevés.mint egy bővebb folyás.nagyon reménykedek.volt már így valaki?
2018. jún. 26. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Két csíkod lett egy terhességi teszten?


Ha igen, akkor mi a kérdés?

2018. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az hogy nem lehet e hogy ez még a szuri hatása?!?és nem tudom mi volt egy hete az a vérzés.nem baj e.hazha valaki járt már így..
2018. jún. 26. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem néztél utánna kb menyi idő mig kiürül?Attol is függ hogy mekkora adagot kaptál.De szerintem ennyi idö alatt már kiürült,Drukolok neked.Az elözö válaszolonak irnám mert szerintem nem tudja hogy az az injekcio Hcg hormont tartalmaz amitöl pozitiv lessz a teszt is.
2018. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom már mekkora adag volt. Szombaton megyek és megnéz a doki.remelem már látni ha van valami...nagyon köszönöm a drukkot...évek óta várom:)
2018. jún. 27. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!