Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alhasi gorcsok es fertozes...

Alhasi gorcsok es fertozes eseten milyen kilatadaim vannak? 34+3 hkm

Figyelt kérdés
33+3naposan eros folyas elontott bejottem a helyi korhazba. Rogton bent is fogtsk.3 tudoerlelo injekciot kaptam es akkor 1 de azota mar a 2ik 24oras visszatarto infinet. Ma mar 34+3 vagyok. Pici fiam nagyon aktiv, gyakran szur faj enyhe gorcseim vannak medence tajon es alhasnal. Arrol nem beszelve hogy huvelyi es hugyuti fertozesem is van de ezeket megcsak nemis kezelik. Igy csaszar valoszinu? Szerintetek mik a kilatasaim? Mar egy hete korhazban vagyok.
2018. jún. 27. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kórhàzban kérdezz rà. Én a helyedben addig zargatnám az orvosokat amíg nem adnak tájékoztatást ezzel kapcsolatban.
2018. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiaba kerdezek.... sokszor orvosom se latom.... lehet ah a baj h nem szorom a penzt...na dd akkor is....
2018. jún. 27. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi okod a pánikra, én mindkét gyermeket 35. héten szültem. Igen, a nagykönyv szerint ez még koraszülöttnek számít, de semmi gond nem egyikkel sem, még inkubátorba se kerültek. Még pár napot próbálj kihúzni, nem lesz gond.
2018. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem felek. Soot nembanom ha hamarabb lesz. Alacsony vekony nő vagyok es nagyon kezd nehez lenni. Csak a bizonytalansag ami bosszanti... es h meddig tartjak vissza!? Es ha fertozes nemlesz kezekve csaszar lesz!? Annyi a kerdohel bennem :(
2018. jún. 27. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!