Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt mint jószeszt,...

Ovu teszt mint jószeszt, valakinek működött? Hogyan? Tapasztalatok írjatok kérlek

Figyelt kérdés
5 hónapig szedtem a fogamzásgátlót, pattanások miatt lett felírva előző terhesség után problémás lett a bőröm és ez jelentette a megoldást, aztán abbahagytam a tesó projekt miatt , június 5-én kellene megjönnie majdnem mindben nap voltunk együtt biztos ami biztos , pár napja alul feszít a hasam és leszakad a derekam , volt ilyen átlátszó nyák majd picit vizesebb folyása ma csináltam egy ovu tesztet amin a teszt csík erősebb mint cintroll csík , jelezhet ez már terhességet vagy lehet plussz peteérés? Délután csináltam az ovu tesztet aztán mikor megláttam hogy full erős 2csik akkor csináltam terhességit is de az negatív lett.
2018. jún. 28. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

“Délután csináltam az ovu tesztet aztán mikor megláttam hogy full erős 2csik akkor csináltam terhességit is de az negatív lett.”


Az ovu teszt és a terhességi két teljesen különbözô hormont mér a szervezetben. Ezért való az egyik erre, a másik arra. Nem helyettesíthetôk egymással. Ez olyan, mintha lázmérôvel akarnád mérni a vérnyomásod.

Ha full erôs két csíkod van, akkor most fogsz ovulálni, tehát most kell szexelni.

2018. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen , tudom mire való , csak sok helyen írjàk hogy alkalmazható mint jósteszt és vannak akiknek be is vált. És reménykedtem hátha tényleg jelezhet babát , fura mondjuk hogy most lesz akkor peteérésem mikor már majdnem megjonnie kene
2018. jún. 28. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Egész hónapban használtál ovulációs tesztet? Mert lehet hogy most lesz peteérés, annyira nem értek hozzá de a nemvartig még van egy heted, meg lehet hogy plusz pár nap, szóval lehet későbbi peteérésed van.
2018. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem de eddig mindig közép időben volt és pontosan megjött 1-2 nap plusz mínusz gyógyszer előtt is így volt , de akkor valószínű hogy most van peteeres
2018. jún. 28. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Végülis a nemvartig még van idő, szerintem akkor mindenképp legyetek még együtt. De ha valóban most van peteeres ne lepődj meg ha nemvart napján nem lesz még pozitív a teszt. Nekem az első terhessegnel 10 nap késes után lett pozitív, úgy hogy a 8. napon is csináltam tesztet és azon még semmi nem látszott. Sok sikert! :)
2018. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aktuális menzi előtt reggel és délután mindkét csík erős lett az lh teszten. Olyan erős, mint ovukációkor. Ovulációm nem lehetett akkor, mert előtte is teszteltem és hőmérőztem, szóval tudtam, hogy már az ovu utáni napok vannak. Másnap 10 és érzékenységű teszttel nagyon halvány pozit teszteltem. Ez volt 11-12.dpo-n kb. Nekem abszolút bevált, mint jósteszt.
2018. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából sajnos azt nem tudom melyik napon volt pontosan a peteeresem mert előtte nem teszteltem , de olyan mintha meg akarna jönni érzésem van es nekem ez mindig mensi környéken szokott érződni , amúgy volt kb egy bő héttel ezelőtt olyan has szúrkálásom hogy össze össze rándultam
2018. jún. 28. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!