Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendeltem One step zöld végű...

Rendeltem One step zöld végű ÉS kazettás tesztet is. Tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés

Ebay-ről rendeltem de gondolom olyan mint a vaterás.

Azt nem tudom h 20 vagy 25-ös érzékenységű..


10 dpo-tól szeretnék majd tesztelni.



2018. márc. 31. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Pont most teszteltem vele. Egyebkent 10esnek aruljak.

A predictor mar eros volt a one stepen alig lathato halvanyi valami, es nem akar nagyon erosodni, szinte semmit.. holott mas teszteken mar a 20-25oson is szepen lathato. Ugyhogy egy nagy kaki

2018. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az előző ciklusomban használtam, eddig nem nagyon tetszik, mert egy cikluson belül kétszer tűntek pozitívnak. 28 napos ciklusnál a 9. illetve a 17. napon is. MÉg van belőle, így ebben a ciklusban is fogom használni, kíváncsi leszek most mit mutat.
2018. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, melyik fajtából?
2018. márc. 31. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztbol ebayen a diagnos nevut imádtam meg azt amin egy kereszt van és wondfo-s. Ez a kettő fajta sosem volt álpozi vagy szellemcsíkos nekem. A one step párszor volt száradási csíkos. 2evig minden hónapban rendeltem / teszteltem (nem kell beszolas, volt elég bajom enélkül is) a one step sztem nem olyan nagyon jó, csak sokan azt ismerik. Ha viszont terhes vagy korán mutatja állítólag.. (nemtom, mert wondfo tesztem volt épp mikor pozitív lett)
2018. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Ha megvárod hogy késsen, ki fogják mutatni.


Miért dpo-zgatsz? Ha 10 hónapig nem esel teherbe, havi 4-5 tesztet ellövögetsz 10 hónapig? Miért?

2018. ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miért ne?

Rajtam kívül még több száz babára vágyakozó nő megteszi.

2018. ápr. 1. 08:42
 7/9 A kérdező kommentje:

4-es. Én ezt a diagnos tesztet rendeltem meg :)



[link]

2018. ápr. 1. 08:44
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Csak kíváncsi vagyok miért jó ez. Attól hogy többszáz ember értelmetlenül cselekszik, én pl. nem követtem őket babára vágyva és csak érdekelt más miért teszi. De akárkitől megkérdeztem senki nem válaszolt, csak másokra mutogatott hogy "azért csinálom mert mások is".
2018. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:


[link]

[link]


ezeket használtam/használom.

Egyébként azért jó, mert követheted a ciklusod anélkül hogy állandóan ultrahangara kellene járnod. Ha tudod mikor van peteérés, tervezhető az együttlét, illetve látod, hogy pl nemis ciklus közepén van, hanem előbb/később. Ez segíthet az orvosnak is , ha látja hogy pl rövid a luteális fázis, nincs elég idő a beágyazódásra.

2018. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!