Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik,2 negatív...

7 napja késik,2 negatív terhességi teszt. Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés
Megszakítással védekezünk, nincs tervben baba, de nem gond, ha mégis jön. Június 17-én voltunk együtt, és 24-én kellett volna megjönnie (pont egy hét). 25-én csináltam egy tesztet, egyértelműen negatív lett. Nem szokott ilyen sokat késni, 27-én még egy tesztet csináltam, az is negatív lett. Tehát az aktus után nyolcadik, illetve tizedik napon teszteltem, de utána azt olvastam, hogy elvileg 2 hét után mutatja ki biztosra. Folyton olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, csak sokkal gyengébbek a "görcsök". Tényleg nem tudom már, hogy mi van. Tapasztalt már valaki hasonlót? Mi lett a vége? Már kezd megőríteni, hogy nem tudom, hogy mi van. Vagy a menzesz jöjjön, vagy egy pozitív teszt, mert ez a bizonytalanság a legrosszabb.

2018. júl. 1. 10:04
 1/10 A kérdező kommentje:
26 vagyok, az lemaradt
2018. júl. 1. 10:05
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

A megszakítás NEM védekezés!!!

Fogjátok már fel

Szerintem valószínűleg terhes vagy, ezt egy nőgyógyász pikk pakk megmondja

2018. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

A tesztnek már az elmaradt menzesz másnapján mutatnia kéne.

Szerintem vegyél másfajtát, ha az is negatív akkor orvos.

2018. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves kettes, írtam, hogy nem baj, ha jön a baba, akkor tulajdonképpen mi is a bajod?


Két fajta tesztet csináltam, az első Predictor Early, a második X-Epil volt. A predictorról utólag rosszakat olvastam,ezért vettem másmilyet másodjára.

2018. júl. 1. 10:33
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Hány naposak a ciklusaid? Máskor is késett már?


Szerintem terhességet kimutatná. Lehet stresszesebb vagy most. Próbáld meg egy hét múlva, ha addig sem jön meg.

2018. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
31 szokott lenni a maximum, most meg már egy hete késik. Egy párszor előfordult már, hogy sokat késett / kimaradt, de egy kezemen meg tudom számolni az ilyet. Lehet, ez csak még egy ilyen alkalom.
2018. júl. 1. 11:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elmaradt mensi után egy héttel mutatta ki először hogy jön a baba. Szóval most csinálj még egyet, és akkor tényleg kiderül hogy mivan. Kíváncsi vagyok.majd írd meg az eredményt!
2018. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Holnap csinálok még egy tesztet, aztán majd kiderül. Semmi más tünetem nincs (se folyás, se mellfeszülés), csak ez a "meg fog jönni érzés", de már vagy egy hete. Ehhez képest sehol semmi.
2018. júl. 1. 21:33
 9/10 A kérdező kommentje:
Reggel nagyon begörcsöltem, és meg is jött, úgyhogy már nem volt szükség a harmadik tesztre :)
2018. júl. 2. 18:07
 10/10 hfndn válasza:

Sziasztok .... Nekem is lenne sürgősen hozzátok egy kérdésem ...Nekem már a 8 napja késik a havi bajom ...eddig soha nem volt ilyen ,hogy ennyit késen max 2 nap volt ....25 én kellet volna megjonnie a havi bajomnak de nem jött meg ....most aggódom ... nem akarok még gyereket ...nem is védekezünk szex közben az élettársammal ... Csináltam 2 terhességi tesztet de negatív mind kettő ...ma elmentem a nőgyógyászatra és ott és sima Ultrahang felvételt csinált de azon nem látszott semmi .... És kiírt valami bogyót azt mondta szedjem azt be ... nekem az utóbbi napokban fehér folyasom van , sokat alszom is és ma valamitől miután ettem hányingerem lett ... Mostanában forrób is vagyok ...ma mikor mentem a kórházhoz és mielőtt bementem volna a korona vírus miatt megnézték a test hőmérsékletemet , és ott hőemelkedésem volt .... Igen és nem utolsó sorban egyszer egy hajnalban mikor aludtam elkapott egy olyan görcs hogy csak sírni tudtam ... és szoktam érezni hogy kicsit nyilal a hasam alja .... És ez a folyás ami fehér színű sokszor úgy érzem hogy meg jön a havon de nem .... Lehetséges az hogy terhes vagyok vagy sem ?

Előre is köszönöm a válaszokat !😀

2020. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!