Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Negatív a tesztem, mégsem jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negatív a tesztem, mégsem jön meg. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért írok ide, mert már kezdek teljesen kétségbe esni. Elég régóta vagyok együtt a barátommal, és a gumi után most elkezdtük a pharmatex kúpot használni, de azt is megszakítással, hogy ne legyen baj, mivel sok pharmatex-bébiről hallani manapság...


A ciklusom eleve meg van hosszabbodva, az elmúlt 2 hónapban 37 napra nyúlt ki, előtte is már 35 volt. Ma vagyok a 40. Napon, és sehol semmi...


Még csak előjel sincs, nincs mellfeszülés (pedg szokott), néha fájdogál a hasam, de attól félek, csak bebeszélem. Sosem késett még ennyit... Éppen ezért csináltam tesztet tegnap, negatív lett. Igaz, eléggé olcsó verziót, de mivel már meg kellett volna jönnie, gondoltam kimutatja.

El vagyok bizonytalanodva, mert hiába megbízható, sok nőnek mégsem mutatja ki elsőre...


Azt még hozzátenném, hogy a ciklusom 19-20-21. Napján elég erősen barnáztam, és ezt sem tudom mire vélni, még sosem történt velem ilyen.


Lehet, hogy teherbe estem?!


Bocsi, ha összeszedetlen és hosszú lett, nagyon el vagyok keseredve, mert még nem szeretnék babát és dokihoz csak jövőhéten tudok legközelebb menni.


Köszi előre, ha valaki válaszol!



2018. ápr. 28. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen
2018. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vegyel egy uj tesztet, erdemes kettot csinalni ilyenkor, de nagy valoszinuseggel terhes lettel
2018. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Azt egyébként elfelejtettem írni, hogy eléggé beteg vagyok már egy hete, megfáztam, és nagyon sokat stresszeltem is az elmúlt időkben. nem tudom, ez mennyire befolyásolja.


Minden esetre ma elmegyek a legközelebbi ügyeletes gyógyszertárba és veszek 2 teszet is, hátha okosabb leszek szerdáig...

2018. ápr. 28. 14:06
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nagyon be tudja folyásolni. Szerintem nem vagy terhes, nyugodj meg, de biztosat csak a teszt tud mutatni. Ha teszteltél írj mi lett :)
2018. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok?
2018. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is reménykedem benne, hogy nem vagyok terhes. :/


A barátom 22, én 21 éves vagyok.

2018. ápr. 28. 15:51
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen téren megszoktam venni általában a drágábbat, vagy amit ajánlanak a patikában, mert "szart" nem feltétlenül ajánlanak.

Szerintem sem vagy terhes, de miért váltottatok fogamzásgátlási módszert?

Miért nem mentél el már orvoshoz, amikor a ciklusod 35 napra nyúlt?

2018. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor tesztelsz? :)
2018. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál kb egy hónapja, azt mondta, hogy lehet az egyetem miatti stressz okozza. De mióta 37 lett, nem voltam, úgy gondoltam, ez is csak a stressz, de már látom, hogy mennem kell, főleg most, mivel nem nagyon akar megjönni.


Gondolkoztunk egyébként a tabin, de valamiért mégis úgy döntöttünk, hogy még várunk vele. De jövőhéten mindenképp szeretnék íratni, nem akarok minden hónapban idegeskedni. :(


Vettem tesztet, holnap reggel fogom megcsinálni! Eléggé izgulok:/

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

2018. ápr. 28. 18:45
 10/17 A kérdező kommentje:

Teszteltem első vizeletből: negatív lett! Egyébként 10-es érzékenységű Valentin teszt volt, ezt ajánlották tegnap az ügyeletes gyógyszertárban.

Remélem tényleg igazat mutat:(

2018. ápr. 29. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!