Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem jött meg de negatív a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jött meg de negatív a teszt? Terhes lettem?

Figyelt kérdés
Baratommal oktober 28-an jottunk ossze es azota naponta-ketnaponta szexelunk. November 10-en kellett volna megjonnie, tehat pont egy hete, de most csinaltam egy tesztet ami negativ lett. Most mi tortenik? Mar ki kene mutatnia ha az lettem?
2017. nov. 16. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Védekeztek? Eddig rendszeres volt a ciklusod?

Két hét után mutatja ki a teszt. (Mármint a sikeres aktus után két hét)

Érdemes majd egy hét múlva is tesztelned, és az eredménytől függetlenül ellátogatni a nőgyógyászhoz.

2017. nov. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már rég terhes voltam, mikor az olcsó teszt még mindig negatívat mutatott. Vegyél min. 1000ft körülit.
2017. nov. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most senki nem tudja mi történik. Kicsit kevés az információ.
2017. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

csinaltam ujbol, megint negativ lett

eddig 1-2 naplusz minusz volt

nem vedekezunk

nem ertem miert nem jott meg vagy pozitiv :/

2017. nov. 20. 07:10
 5/7 anonim ***** válasza:

A teszt nem 100% megbízható. Ahogy a ciklus pontossága sem. De ha 10-én kellett volna megjönnie, s már október 28-e óta szexeltek, akkor pont van esély arra, hogy még termékeny vagy már nem termékeny időszakodban szexeltetek.


Tehát lehetsz terhes. Meg nem.

Kérdés az, hogy terhességnek fogod fel vagy áldott állapotnak, s javaslom a pasas tesztelését.

Mondd neki, hogy lehet, hogy terhes vagy, s figyeld mit szól hozzá, mert lehet, hogy hanyatt-homlok menekül, mert dugni jó volt védekezés nélkül, de felelősséget nem óhajt vállalni.

2017. nov. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És persze hány évesek vagytok, mert 18-25 évesen termékenyebb az ember, mint 40-100 körül
2017. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 saucony ***** válasza:
Terhes vagy ne aggódj legalábbis én azt kívánom nektek ha ennyire felelőtlenek vagytok
2017. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!