Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha progreszteron krémet...

Ha progreszteron krémet használok nem fog megjönni a menzim?

Figyelt kérdés
Ugy értem a krém meggátolja higy megjöjjön ha nincs terhesség akkor is?abban az esetben hanyadik dpo-ig kell várni?és aztán abba kell hagyni a következő peteérésig ha nincs baba?
2018. júl. 1. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor is megjon ha ninca terhesség. Van akinek időre , ahogy kell.(nekem mindig igy volt) van akinek 1-2 napot késik(de ez inkább a huvelykapszula vagy tablettanal van igy, sztem krém nem olyan hatásos,h kitolja a mensit 1-2 nappal sem)
2018. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja es abba kell hagyni. ÉS SZIGORUAN AKKOR SZABAD ELKEZDENI HA MAR BIZTOS!HOGY MEGTÖRTÉNT A PETEÉRÉS,kulonben kuka az egesz ciklus.. a progi gátolja az ovuláció sikeressegét, esélye sem lesz megrepednie a tuszonek!
2018. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!