Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk együtt először a barátommal, nekem ez volt az első alkalmam. Külön figyelmeztettem hogy védekezzünk, de azt mondta neki nem lehet gyereke, én mégis félek. Nem élvezett belém. Mennyi az esélye hogy teherbe esek, illetve ha megtörténik, honnan tudnék esemény utáni tablettát szerezni 18 alatt?
2018. júl. 2. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Esemény utánit csak az aktus utáni 72órában vehetsz be. Ha már tudod hogy terhes vagy, akkor nem veheted be. Akkor már csak abortuszra mehetsz. Az esélye nagy, hogy terhes lettél. Mert szerintem kizárt, hogy nála megállapították már, hogy nem lehet gyereke. Ilyet csak akkor hinnék el, ha papírt mitat róla. Szerintem jól átvágott téged. Hány éves vagy? Mióta cagytok együtt? Amúgy meg remélem csak kamu kérdés....
2018. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is jól átvertek...


18 évesen ennél több eszed is lehetne.

2018. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben háziorvos felírta, de lehet hogy most már csak nőgyógyász. Mielőbb menj el, és kérj receptet, ne késlekedj.
2018. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
neki nem lehet gyereke, ő nem lesz terhes, de te igen, futás a tablettáért
2018. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

01. senkivel ne feküdj le védekezés nélkül (nemi betegségek is vannak a világon, nem csak terhesség)


02. senkinek ne higgy el semmit, aminek a következménye a te károd!


03. most bevennék egy eseményutánit a helyedben és tanulnék a saját hülyeségemből, hogy mégegyszer ne kövessem el! Nőgyógyászhoz elmehetsz érte, 18 alatt is.


Bónusz kérdés:

Milyen barát az, aki veszélyezteti a tested és az életed? Erősen átgondolnám a kapcsolatot, mert aki szeret az VÉD és nem VESZÉLYEZTET!

2018. júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra se vegyél mérget, hogy nem élvezett beléd, aki egy dologban hazudik, az másban is.

Ha most nem ejtett teherbe, akkor legközelebb fog, de ennyi ésszel csak idő kérdése.

Az esemény utánit csak nőgyógyász írja fel, kb. 7000 ft kiváltani, és 6 hónapon belül nem vehetsz be még egyet.

2018. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég hiszékeny vagy, kérdező. Ráadásul a kérdésből úgy tűnik, fogalmad nincs a szexualitásról.
2018. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne már! És ez a fickó a barátod??? Bekamuz egy ilyet, hogy neki nem lehet gyereke, csak hogy csupaszon qrhasson! Papírja van róla, hogy meddő? Te meg ilyen ostoba vagy, hogy elhiszed és hagyod magad?
2018. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!