Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger peteéréskor?

Hányinger peteéréskor?

Figyelt kérdés

Középidőben mindig érzek hányingert, néha hányás is előfordul (pl ma is). Mindig más napokon (11-14. nap), a ciklusom is változó hosszúságú.

A menstruációt megelőző napon ugyanez van, innen szoktam tudni, hogy megjön.

Ha a menstruációt így "jelzi" a szervezetem, lehet a középidős hányinger/hányás pedig a peteérés miatt lehet?

Szoptatás abbahagyása óta van ez.


2018. júl. 2. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,lehet. A lányom születése előtt nem éreztem meg a peteérést,azóta viszont olyan tüneteket produkálok,mintha terhes lennék.
2018. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért van, de már többektől hallottam, hogy peteérés utáni nap migrénszerű fejfájása szokott lenni.
2018. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig szülés után olyan volt a peteérés hogy görcsöltem és ment a hasam, de a görcsök olyan szintűek voltak hogy sokszor fetrengtem és megszólalni se tudtam, aztán szerencsére mostanában már normalizálódott hogy 2 éve volt hogy már császárom volt .
2018. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 babyboom567 ***** válasza:
Nekem ugyanez van,pedig már éve nem szoptatok.Nekem kb fél éve.
2018. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!