Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így jól csinálhattuk, lehet...

Így jól csinálhattuk, lehet nagyobb esély a babára?

Figyelt kérdés

18-án lett egy nagyon erős pozi ovi tesztem. 16, 18 és 19-én voltunk együtt. 19-én is pozivív volt, de gyengébb mint előtte nap.(Ugyan olyan erős mint a teszt csík)

Ma viszont már nem tudunk együtt lenni. Ez így ideális lehet? Kinek sikerült ilyen időzítésű összebújásokból a baba? :)

4 hónapja próbálkozunk és most mutatta ki először a teszt az ovulációmat. Nagyon érdekes azért is nagyon örülök, hogy végre be tudtam lőni mikor van. Tudom nem jelent még semmit sajnos.


2018. febr. 20. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Akkor valószínűleg 20-án volt tüszőrepedés,vagyis elviekben "jókor" voltatok együtt.
2018. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Jó volt az időzítés, elvileg az első - nap után 12-24 órával van ovu. Na nálam nem így volt egyszer sem! Pozitív ovuteszt este, majd a hőm reggelre már szépen felment, tehát max pár órával a pozitív után már meg is volt az ovu! A lányomnál csak 4 nappal ovu előtt voltunk együtt és sikerült! :) Kívánom, hogy most sikerüljön!
2018. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon várom, hogy a mensi idejében pozitív legyen a teszt! :)
2018. febr. 21. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!