Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy az elmaradt...

Lehetséges, hogy az elmaradt vérzés napján teljesen negatív a teszt, mégis fennáll a terhesség?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van akinek később mutatja ki.
2018. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen. kb 2nap múlva tesztelj ha addira se jönne meg :) nekem is igy volt a nemvárt napján nekem is negativ volt rá pár napra már erös pozitív :)
2018. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:) Mennyivel később? Szombaton volt esedékes,aznap volt tankönyvi negatív. Mikor érdemes újra tesztelni,hogy az eredmény teljesen biztos legyen? Érdekes élethelyzetben vagyunk,az is jó,ha van baba,és az is,ha most nincs,csak jó lenne tudni.
2018. júl. 2. 22:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Közben olvastam a második választ is, köszönöm. Ilyen egyébként csak abban az esetben fordul elő,ha nem kozepidoben van peteérés?
2018. júl. 2. 22:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy héttel később volt peteérés, és egy héttel később lett a teszt is pozitív. 3 naponta csináltam egyet.
2018. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szombat korul raersz tesztelni.
2018. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvart napjan negativ volt, ta 3 napra halvany pozitiv de nem olyan amit szabad szemmelnal7g lattni. De a kovetkezo 5 napban nem erosodott, vegul 6dik het korul erosebb gorcdokkel es verzesel megjott a menstruaciom. Ezt nevezik kem8ai terhesegnem
2018. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, lehet az is hogy kesmobb volt peteeresed most ahogy azt hitted es a baba kesobb fogant. Drukkolok neked
2018. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!