Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem és lett egy...

Ma teszteltem és lett egy erős piros csik és egy szinte halvány, majdnem láthatatlan, csak fény felé forgatáskor megjelenő halvény csik, ez pozitiv lenne?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki beszolna nincs hoszú i a laptopomon, nem direkt irtam mintend kis i-vel.

Szóval juni 17-én voltam együtt a barátommal, védekeztünk, csak ott volt a bibi hogy az óvszert először forditva kezdte felrakni. Nem volt lyukas az óvszer mert felfújtam. A peteérésemig a ciklusom szerint még volt hivatalosan 4 nap. Mégis a teszten van egy erős piros csik és egy iszonyat halvány- szinte akkor látni ha az ember nagyon a fény felé forditja - halvány csik. Komolyan védekeztünk! Most kell megjönnie szombaton, ugy nem lehet hogy terhes vagyok? Pajzsmirigy alulműködésem van és PCOS vagyok. Lehet emiatt lett "fél" pozitiv? Elvileg mivel eltelt kb 2 hét már jól kimutathatónak kellene lennie a terhességnek de komolyan szinte láthatatlan... :( egy szomorú 20 éves lány (amugy az nem kellene gumi de nem szedhetek a pajzsmirigy betegségem miatt bogyót)



2018. júl. 3. 01:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A halovany csik rozsaszin? Mert ha nem szaradasi csik. Csinálj uj tesztet.
2018. júl. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
80%
Nekem is pajzsmirigy alulmukodesem van még is szedek bogyót és több mint egy éve. Semmi bajom. Csak rendben kell tartani a hormon háztartást
2018. júl. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

érdemes lenne megismételni egy másik gyártó által készített teszttel.

Elsőre azt mondanám, hogy elég valószínűtlen a terhesség lehet, hogy az egyébként meglévő hormonproblémák miatt jelent meg az a halvány csík. Ezért kéne egy másik gyártó termékét is kipróbálni, hátha annak más az érzékenységi határa.

2018. júl. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is pajzsmirigy alulműködéses vagyok, szedek rá hormonpótlást is (Letrox). A pajzsmirigy gyógyszer semmit nem befolyásol, szültem mellette három gyereket, szoptattam, fogamzásgátlót szedek és szedtem a gyerekek között, szóval ettől szedhetnél fogamzásgátlót.


IR-em is van, arra metformint szedek, azzal is mehet a fogamzásgátló. Egyik sem indok, vagy kifogás, keress endokrinológust, akivel beállítjátok az értékeidet. Ha most nincs tervben baba, akkor írathatsz fogamzásgátlót is.


A HCG tesztet egyik alapbetegség sem befolyásolja! Várd meg az esedékes vérzést és tesztelj újra, ha nem jön meg.

2018. júl. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ismételd meg a tesztelést. Szerintem ha ennyire keresni kell azt a csíkot az negatív.

Ha HP laptopod van alt gr+ j lesz az í.

2018. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kép a tesztről?
2018. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, és azt is hogy senki nem volt gonosz. Újratesztelek ma és reménykedem, mm a nemben. Tudom a pajzsmirigy nem kifogás. Ha bogyeszt szednék akkor nyugodtabb lennék de az orvos nem ír fel amíg ki nem rajzolódik, hogy a hormon szinteknél milyen eltérések vannak.
2018. júl. 3. 10:41
 8/10 anonim ***** válasza:

2 EGYÉRTELMŰ csík- terhes vagy

1 csík-nem vagy terhes.

2018. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ma megint megnéztem természetes fényben, és 3 csik volt rajta :O biztos valami gyári hibás vagy nem tudom. A mai tesztem egyértelműen negativ lett. Köszi mindenkinek aki segitett <3
2018. júl. 4. 01:08
 10/10 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt 10 perc után nem mutat értékelhető eredményt. Felesleges nézegetni.
2018. júl. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!