Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Na de ma meg csináltam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na de ma meg csináltam egy terhességi tesztet . És negatív lett . Utánna 5 perc múlva meg jelent rajta egy piros halvány csík szóval két piros csík van a teszten. Nagyon félek . és nem tudom hogy mivan. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal el jutottunk arra a pontra hogy szeretkezünk, de mind ketten szüzek voltunk. Védekeztünk Gumival de egyszer az nélkül is ki próbáltuk, de ki rántós módszerrel mert féltünk hogy baba lesz. Egy nap el telt és vettem egy alkalom utáni fogamzásgátló tablettát mert nagyon féltem. Amitől rá egy - két nappal később meg kelett volna hogy jöjjön, azaz véreznem kelett volna. De nem. Aztán el telt pár nap és még mindíg féltem . Ma éjjel meg jött, de nem tudom hogy ez a havi vérzés -e vagy a tabletta miatt van.
2015. aug. 12. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ketto csik van akkor bizony terhes vagy. Csinálj meg ketto tesztet es ha ott is két csik lesz akkor kezdjetek el gondolkozni a baban
2015. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5 perc után nem érvényes az eredmény.. ha elolvasnád a használati utasítást
2015. aug. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek elolvasni a használati utasítást... persze.
2015. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig van vérzés esemény utáni tabletta mellett.


Javaslom,ha már eltelt 3 hét az aktus után,csinálj újabb tesztet.

2015. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

pár nap múlva ismételd meg (esetleg más márkával). nekem amikor késett és pronyóztam, akkor a DM-ben vettem x-epil gyors tesztet. kettő van egy dobozban, nagyon megbízható, faék egyszerűségű teszt.

és máskor ne próbálkozzatok "kirántásos" vagyis megszakításos módszerrel, ha ennyire féltek a terhességtől. védekezzetek felelősséggel. nem mehet el az eszetek annyira a vágyaitok miatt, hogy kipróbáljatok ekkora butaságot....

2015. aug. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy elvileg a pár perc után megjelenő második csík hivatalosan már nem számít érvényes eredménynek, viszont nekem soha máskor nem jelent meg második csík, csakis akkor, amikor tényleg terhes voltam (akkor is az érvényességi időn túl). Túl vagyok már 50-60 teszten, többféle márkából is, szóval elég nagy a merítés. Ha határidőn túl, de megjelenik a második csík, az pont elég ok a gyanakvásra.
2015. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!