Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebbe az esetben elmennétek...

Ebbe az esetben elmennétek nőgyógyászhoz enyhe vérzéssel?

Figyelt kérdés
Múlt héten kezdtem vérezni 2 hét késés után. Vizsgálatok alapján kiderült, hogy biokémiai terhesség volt. Már nem az első alkalom, nem nagyon tetszik a dokim hozzáállása a témához, ezért eldöntöttem, hogy kikérem más orvos véleményét is. Nagyon népszerű doki, az ismerősöm, aki megadta az elérhetőségét, azt mondta, számítsak 2-3 hónapos várakozási időre. Hétfőn felhívtam, és közölték, hogy szerencsém van, mert lett egy üresedés csütörtökre egy lemondott időpont miatt, de ha az nem jó, akkor augusztus végére tudnak adni időpontot.... Persze, elfogadtam, átszerveztem a melót is, hogy el tudjak menni, de úgy tűnik, elhúzódik a vérzésem. Már csak nagyon enyhe, elég egy tisztasági betét is hozzá, de azért még van. Nem valószínű, hogy 2 nap alatt teljesen elmúlik.
2018. júl. 3. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
És? Mi ezzel a probléma? Látott már menstruáló nőt. Úgy is meg tud vizsgalni, csak rakszurest nem szoktak vérzés alatt csinalni
2018. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mennék. Mi a kérdés?
2018. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen mennék orvoshoz.
2018. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal hogy meg nem mult el teljesen a menstruaciod. Nekem is multhet kedden, 6 hetesen veteltem el es hat omlott a ver belolem, kemiai terhesseg volt az enyem is.
2018. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!