Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enyhe vérzés után a kórházi...

Enyhe vérzés után a kórházi kivizsgálást követően elmenjek a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Első babát várjuk.A 13. Hetben vagyok. Penteken összebujtunk a parommal de ahogy elkezdtuk a dolgot par percen belul verezni keztem. Eddig nem volt ilyen.nem volt sok. Bementunk az ugyeletre ahol addigra kb 3 ora telt el. A doki megvizsgalt engem es a babat is. A verzes elallt a baba jol van. Azota pici barnazas volt par csepp. Gondolom mert kitisztulok. Nem tudom eldonteni menjek e a nogyogyaszomhoz is, jovoheten lesz a szokasos havi kontroll kedden.

2015. febr. 23. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez a 24ik héten történt, bentfogtak 3 napra a kórházba, majd amikor esedékes volt akkor kellett mennem nőgyógyászhoz ,ő megnézte a papírokat majd elvégezte a szokásos vizsgálatokat.
2015. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Olyan hosszú még ez az egy hét... bár szerencsére nincs panaszom. De akkor gondolom elég ha a kontrollra visszamegyek a papitokkal. Köszönöm szépen a választ! :)
2015. febr. 23. 11:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz visszamehetsz hamarabb, én azért nem mentem mert a kórházból akkor engedtek mikor már minden rendben volt.És persze mondták is,hogy nem kell hamarabb mennem, viszont onnantól veszélyeztetett terhes voltam.
2015. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hívd fel,hogy ha hamarabb szeretnél menni mert ez meg ez volt és ha indokoltnak tartja akkor mondani fogja,hogy menj hamarabb,de valószínű,hogy azt fogja mondani,hogy ha a kórházban rendben találtak mindent,akkor felesleges hamarabb menni.
2015. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, felhívtam a dokimat, és azt mondta, hogy annyira vérbő ilyenkor a méhszáj környéke, hogy ha egy hajszálér elpattan, az is okozhat vérzést.Nálam ez volt a helyzet, rá 2 napra már csak barnás-sárgás volt, és köv.napra el is múlt!
2015. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ma mar semmi gond nem volt ujra feher folyasom van. Termeszetesen a nemi eletunk szunetel ameg a dokihoz nem megyek. Nem mentem vegul vissza. Gondolom ha baj lett volna haza sem engednek a korhazbol. Nemetben vagyok egyebkent itt azert nem dobjak ki az embert. Ha lesz panasz felhivom. De vegulis a doki a korhazban nem mondta hogy keressem meg. Szoval remelem nincs gond. :) csak lenne meg verzes ha baj lenne nem?!
2015. febr. 23. 17:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen,ha valami olyan lenne,akkor még valószínű,hogy vérezgetnél,bár nem biztos. De Németországban olvastam,hogy milyenek a kórházban,úgy,hogy tuti alapos volt a doki. Tényleg az a legjobb,hogy ha addig nem fekszetek le amíg nem látott a te dokid is és meg nem kérdezed,hogy lehet-e,de ha nem lehetne,akkor mondták volna már most is. De biztos ami biztos inkább tényleg ne.
2015. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A benti doki mondta hogy nyugodtan lehet nemi eletet elni, de ezek utan vhogy nem kivanom. A fraszt hozta ram. De a baboval minden rendben volt. Mocorgott volt szivhang meg meg os hallgattuk. :) picit feszul a hasam meg szurkal, de az termeszetes is lehet. Egyaltalan nem gorcsolok. Gondolom aki elvetel vannak tunetei...
2015. febr. 23. 19:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Na látod,akkor ne aggódj. Mondjuk amikor én is begörcsöltem meg ilyenek,én sem mertem lefeküdni a párommal,hiába lehetett. Igen,annak vannak tünetei. Erős görcsök,vérzés (bár ez nem mindenkinél van), esetleg rosszullét,de az ugye meg szinte alap,hogy rosszul vagy. Amikor görcsökkel mentem be a dokihoz,úgy vettek fel az osztályra is megfigyelésre,hogy a papírra azt írták,hogy vetélési tünetek miatt megfigyelés szükséges.
2015. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nehez nem aggodni. :)de optimista maradok. :)
2015. febr. 23. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!