Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes vagyok, állítól...

4 hetes terhes vagyok, állítólag 6. hét előtt nem érdemes nőgyógyászhoz fordulni. Tegnap óta enyhe barna folyásom van. Mitől lehet? Arra gondoltam, az elmaradt menstruáció miatt. Nagyon megijedtem. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Valóban nem érdemes orvoshoz fordulni hamarabb, pihenj sokat, feküdj, és ha nem múlik, akkor keresd fel az orvost, nehogy baj legyen, de ez gyakori szokott lenni az első 4-5 hétben. Ha nincsenek görcseid, és nem vagy rosszul, akkor szerintem nincs gond. Figyelgesd, és ha változik a színe vagy az állaga, akkor irány a doki. Pihizz sokat!

Gratulálok!

22 hetes kismama

2008. jún. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én biztos ami ziher alapon elmennék a helyedbe dokihoz, lehet hogy felír valamilyen gyógyszert, v vitamint. Én nem kockáztatnék, és Te is megnyugodnál. De szerintem sem lesz semmi baj.
2008. jún. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj dokihoz, vagy legalább hívd fel, és ő megmondja, hogy kell-e valamit szedni.
2008. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is pont így voltam. Nagyon megijjedtem,Mert nekem már kezdődött így egy vetélésem. Sajnos! Akkor hibát követtem el, nem mentem Orvoshoz. Most rögtön hívtam a Dokit, aki Ustrogestánt írt fel. Néhány nap alatt tejesen elmúlt. DE! Szigorú pihenést is javasolt. Természetesen mindent úgy csinálok, ahogy a Doki mondja!

Neked is ezt javaslom!Vigyázz magatokra! Minden rendben lesz!

2008. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam és nem mertem otthon maradni, neked sem ajánlom. Bár igaz nekem előtte már volt egy vetélésem. Megvizsgált a doki, és aztán kaptam egy gyógyszert, ami megtartotta a babót. Szóval menj dokihoz. Ha egy viszgálattól elmegy akkor magától is emenne, a doki sem akar vetélést, nem úgy vizsgál meg hogy baj legyen. NYUGI! ;)


39 hetes 5 napos kismama

2008. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Du. felhívom a dokit, igazatok van. Most nem tudom, mert dolgozom és itt még nem tudják a jó hírt. :)
2008. jún. 16. 12:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság? Hogy vagy? Beszéltél a Dokiddal?

Üdv.: (Utolsó előtti hozzászóló)

2008. jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jól, kicsit csökkent, de azért felhívtam, holnap 17-ra megyek hozzá. Nagyon kedves vagy, hogy érdeklődsz! Szép napot!
2008. jún. 17. 10:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogyne érdeklődnék...! Teljesen átérzem a problémádat, így ismeretlenül is. És nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek! Majd írd meg holnap, hogy mi volt a dokinál! Jó? ...és nyugi!
2008. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Este írok! Köszi :)
2008. jún. 18. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!