Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha Clostit szedek, de nem...

Ha Clostit szedek, de nem indokolja semmi, tehát van peteérésem, nincs semmi női bajom, lehet tőle vmi bajom?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 19:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Woww,volt 2 császárod és szerintee úgy jobb szülni...micsoda releváns összehasonlítás!

Meg ez az ikergyártás! Nem vagy normális! Tudod van,amit nem lehet irányítani,és azok általában úgy vannak jól,ha nem akarják irányítani..m

2018. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Lehet bajod, és nem hány havi clostytól, hanem rögtön első alkalommal. Most komolyan....
2018. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon nem normális, amit csinálsz. Nekem orvos írta fel a clostyt, állandó megfigyelés mellett. 6 cisztám lett tőle 3 hónap alatt. A menszesz sem tisztította ki őket, így műtöttek. Ha ezt szeretnéd, csak nyugodtan.
2018. júl. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok. 3 hónapig szedtem, de már az elsőnél probléma volt. Félrekezelt az orvosom, utólag ő is látta, hogy tök indokolatlan volt a closty. Én egy hajszállal megúsztam a műtétet, de egy hetet voltam kórházban, mert egy ciszta eldurrant, aztán bent még egy, és tele lett a hasam folyadékkal. Olyan fájdalmaim voltak, hogy hánytam attól is, ha a másik oldalamra akartam fordulni. A maradék két ciszta elsorvadt szerencsére. Szóval én nem ajánlanám, ha nincs konkrét indok. Ikreid ettől nem lesznek, az lehet, hogy több pete érik meg, de közel sem biztos, hogy több is reped. Nálam ez volt a gond, érett több, de ugyanúgy csak egy repedt meg, a többiből ciszta lett.

Amúgy az ikrek elég nagy arányban koraszülöttek, ott azért nem csak pár százalékkal nagyobb az esély erre... Szerintem se akarj magadnak ilyet, pláne ha van két meglévő gyereked, akiknek szükségük van rád. Ha befektetnek hetekre a kórházba, az nem lesz annyira vidám.

2018. júl. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát ha tényleg ennyire szívatós, akkor lehet, hogy mégis inkább lemondok róla.

Nagyon szeretnék ikreket, a lányom ikernek indult, csak ez ikertesója felszívódott még a terhesség első heteiben.

Nekem is ikertesóim vannak és dédimama is ikerpár tagja volt. De 2 gyerek után már csak egy esélyem van ikrekre, mert 3 császárnál többet nem javasolnak. :(

Amúgy nem most akarjuk még a 3. terhességet, mert még most lesz 2 éves a kicsi és többet akarunk várni, hogy ha netán ikrek lesznek, így vagy úgy, akkor tudjon picit regenerálódni a szervezetem.

2018. júl. 4. 09:42
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

A sok negatív komment ellenére értem, hogy elvesztettél egy gyereket, de azt nem tudod csak úgy pótolni, hogy szülsz ikreket. Benned van a baba hiánya stb.. lombikkal lehetnének ikreid. Ha nehéz a terhesség és az előző is komplikációs volt akkor lehet egyetlen egy gyerkőc is elég lesz ha az egészségben megszületik. A gyógyszer meg amiről írtál egy nagy.. sz.. én is szedtem mert nem volt mensturációm rendesen és nem hogy használt hanem ártott a mellékhatások miatt. Nem hogy beállította hanem még tolta és iszonyú görcseim lettek. Ráadásul egyáltalán nem mindegy mikor hogy szeded mert vetélést okoz ha esetleg nem tudsz róla hogy terhes vagy!! Azt hiszem itt a gyakorin írta meg valaki vagy más fórumon sajnos nem emlékszem hogy az okos orvosa terhesen szedette vele és elment a gyerek.. nézz utána gugliba.. tehát vagy a lombik marad vagy a csoda amibe hiszel hogy te is.. amúgy meg császárok után kockáztatot az életedet is meg a babákét is ha kihordasz gy ilyen terhességet gondolom az orvos felhívta a figyelmedet.. nem is értem hogy írhatta fel neked ezt a gyógyszert.. nálunk itt ahol élek volt egy ikres anyuka utolsó hetekbe halt meg belsőleg vérzett el a méha úgy hogy a gyerekeket még megmentették de később pár hétre rá meghaltak azok is.. és ő neki első terhesség volt.. érdemes kockáztatni? jól átgondoltad.. De amit meg a többiek leírtak hogy cisztát meg pcot csinált amúgy nálam is utólag belegondolva kétszer is a semmiből lettek ciszták és műteni akartak vele de felszívódtak.. valószinű ennek a gyógyszernek is köze van hozzá.. hát azért jó volt itt megtudni és elgondolkoztató. Nekem annó azt mondták, hogy nem lehet gyerekem stb pco és most itt ül mellettem a lányom rá egy vére lett.. egy vetélés után.. ja és a lányomra is azt mondták hogy méhen kívüli.. szóval.. mégis itt ül

2018. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!