Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a tesztem?...

Miért nem erősödik a tesztem? Sőt, azt hiszem halványodnak is.

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 09:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Hány hetes vagy? Voltál már dokinál? Van szívhang? Hány tesztet csináltál? Milyen márkájúak? Ugyanazt használtad minden alkalommal? Minek csinálsz ezer tesztet?
2018. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál, barnázás miatt. Vastag nyht látott meg egy nagyon pici fekete lyukat. Azt mondta, hogy vagy korai vagy nem terhesség. Vettek vért is, de csak péntekre lesz eredmény. Nagyon félek, hogy vetélek, több éve hiába próbálkoztunk, most sikerült végre a pozi teszt, picit halvány, de egyértelmű pozi. Ma reggel megint tesztelte 10-es érzékenységű teszttel, de nagyon halvány, szinte alig látszik. múlt héten 4 tesztem is pozi volt
2018. júl. 4. 09:16
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha van már egy egyértelmű pozitív teszt, nem kell többet tesztelni. A teszt nem HCG szint mérő műszer egyrészt, másrészt a vizelenek változó a koncentrációja. Azzal ártasz a legtöbbet a terhességnek, ha fölöslegesen stresszeled magad.


Egy barátnőmnek Németországban a nőgyógyásznál is kellet pozitív tesztet "produkálnia" , de nem szóltak előre, ő meg sokat ivott és pisilt előtte. Negatív lett (nem halvány!!!) a teszt, pedig 5-6 hetes volt már akkor. Ovis korú már ez a gyerek.

2018. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
ez nagyon megnyugtató, köszönöm
2018. júl. 4. 09:22
 5/20 anonim ***** válasza:
Látom, írtál közben. Szerintem próbálj meg megnyugodni, a vérteszt az objektív. Drukkolok! #3 voltam
2018. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Egy percet sem alszom már, olyan ideges vagyok. Nyomom a teszteket, mint az őrült. 😭😭
2018. júl. 4. 09:26
 7/20 A kérdező kommentje:
talán csak az a pici fekete lyukacska biztató, remélem fejlődő terhesség és nem vetélés
2018. júl. 4. 09:27
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor most fejezd be a tesztelgetést, mert a világon semmi értelme.

Minőségi teszt, és nem mennyiségi!


Nekem volt egy halvány tesztem, majd másnap egy pont ugyanolyan. Ennyit teszteltem összesen, majd két héttel később elmentem dokihoz. Azóta 15 hetes a bentlakó :)

Nem stresszeltem magam ilyeneken hogy erősödik vagy sem. Miért is tettem volna? Ez csak az igen-nem kérdésre ad választ. Az embrió 6 hetes kora előtt meg nem látnak semmit. Petezsákot az 5-dik héten, de ott orvosi szempontból még mindig 50-50% az esélye, hogy lesz-e benne valami.


Ezért felesleges a tesztelgetés meg a korai orvoshoz rohangálás.

2018. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

orvoshoz barnázás miatt mentem ilyen korán, megértette, adott gyógyszert.

Köszönöm, hogy ezt leírtad, teljesen igazad van.

2018. júl. 4. 11:21
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok ismét.


Próbálj megnyugodni!

Én magam is barnáztam, ezért tudtam csak hogy 5 hetesen barnázás mellett tényleg csak ráhozzák a frászt az emberre, mikor közlik hogy van ott petezsák, de vagy lesz benne valami, vagy nem. Szerencsére én tudtam ezt előtte is, így felkészültem erre a mondatra.

6 hetesen olyan erős vérzésem volt, hogy azt hittem itt a vége. Utána jött derékfájás, láz, és már csak azon izgultam, hogy ürüljön ki és ne kelljen műteni.

Na ugyanez a kis apróság, aki most már 15 hetes.


De meg kell mondjam a 12-dik hétig én folyamatosan fel voltam készülve lelkileg arra, hogy bármikor vége lehet. Állandóan néztem a wc papírt látok-e rajta bármit. Ez utóbbi szokás azért még most is megvan, de már közel sem aggódom ennyire.

2018. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!