Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a tesztem?...

Miért nem erősödik a tesztem? Sőt, azt hiszem halványodnak is.

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 09:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen jól alakult. Jó ilyet olvasni. Remélem a vértesztem jo lesz pénteken. Azt mondta a doki, ha megvan 500(bár ezt nemértem), akkor jó lesz.
2018. júl. 4. 11:38
 12/20 anonim ***** válasza:
En ket ugyanolyan tesztet vettem mindkettot ugyanabbol a vizeletbol csinaltam es egyaltalan nem egyforma erossegu volt hanem ahhoz kepest joval halvanyabb. Nem is ertettem. Predictor volt. Gondolom te is azt vettel
2018. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem voltak egyforma márkájúk az igaz. Köszönöm szépen, hogy leírtad.
2018. júl. 4. 14:16
 14/20 anonim ***** válasza:

Ha nek egyforma markajuak akkor semmi értelme. Eleve csak ugyanolyan tesztet tudsz összehasonlítani, amit ráadásul megközelítőleg ugyanolyan körülmények között csináltál.

Én megértelek. Nekem három terhességem volt, az elsőnél minden ok, nulla barnazas, a tesztcsík leugrott a tesztrol már a nem várt napján. A másodiknál barnaztam a kezdetektől, a tesztcsík nagyon halvány volt és nem erősödött (igen én is csináltam vagy 5-öt). 5 hetesen 5 mm petezsak volt, üresen. Sajnos így is maradt.

A harmadiknal szinten barnaztam, de a teszt csík erősödött és végül a barnazas is abbamaradt.

Nem lehet tudni mi lesz, sajnos bármi lehet a végkimenetele.

Hiába aggodsz, az a baba amelyik meg akar születni, az meg is fog. Persze én is ronggyá aggódtam magam, de próbálj pozitív maradni! Majd írd meg mi lett!

2018. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Igen. Csak egyforma tesztet szabad osszehasonlitani. Plane mert egyik 10-es, masik 20-as, 25-os. Ugy meg jo hogy sokkal halvanyabb.

Ugy nem er semmit. Vegyel olyat amilyet mar vettel( ha nem dobtad ki az elozot) es ahhoz hasonlisd csak.

2018. júl. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem dobtam ki egyiket sem. Már nem tesztelek, holnap meglesz a hcg eredményem. Köszönöm mindenkinek.
2018. júl. 5. 10:35
 17/20 anonim ***** válasza:
Majd ird meg az eredmenyt
2018. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
36 lett a hcg-m :(, még hétfőn leveszik mégegyszer, de nem adott neki sok esélyt a doki :(.
2018. júl. 7. 09:17
 19/20 anonim ***** válasza:
Ó, 50 alatt nincs terhesség, én úgy tudom. 😞 Lehet, hogy elindult valami, aztán mégse fejlődött tovább.
2018. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
5 alatt nincs terhesség.
2018. júl. 7. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!