Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugy hallottam hogy a D vitami,...

Ugy hallottam hogy a D vitami, folsav sok szerepet jatszik a sikeres teherbeeseshez. Kezdjem el szedni oket? Vagy inkabb elobb nezessek egy vervetelt?

Figyelt kérdés

Ezt hol tudom.megnezetni h milyen vitamin hianyom van? Vervetellel? Abba benne van a folsav, d vitamin es minden ami vitamin?

Eleg buta kerdes tudom de segitsetek legyszi..


2018. júl. 4. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A teherbeesésben nem sok szerepet játszik, az embriónak kell a folsav, ezért kell minél hamarabb szedni. Sima vérvétellel ki tudják mutatni a d vitamint, folsavat, de külön kell kérni, ha magánban csináltatod pár ezer ft, de d vitamint, folsavat nyugodtan szedheted amúgy, nem fogod túladagolni ha normál mennyiséget szedsz.
2018. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam a folsav felszivodással voltak gondok vashiány miatt.Neo-Ferro-Folgammát irtak fel+sima folsavat.D vitamint egyébként is szedtem,első hobap szedése után sikerült a baba pedig akkor már 3 éve próbálkoztunk,túl voltunk rengeteg vizsgálaton és 2 inszeminácion.Nekem a nőgyogyász kért vérvételt rá.6 hónapos kislány anyukája.
2018. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!