Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőre nemvárom hogy megjöjjö...

Hétfőre nemvárom hogy megjöjjön viszont 3-4 napja még is olyan érzésem van mint mikor mensizek és kellemetlen szurkálódást érzek az alhasamnál a mellbimbóim is érzékenyebbek a melltartót meg már szinte elviselni sem tudom. Lehetek babás?

Figyelt kérdés
Két és fél hete voltunk együtt amúgy. Mikor érdemes tesztet csinálni? Még kezdő vagyok az első babán dolgozunk és érdekelne mások miket tapasztaltak

2018. júl. 5. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány naposak a ciklusaid?
2018. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
28-29
2018. júl. 5. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges a terhesség, majd tesztelj a nem várt napján vagy utána.
2018. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már vettem egyett remélem pozi lesz már nagyon szeretnénk. És előbb nem is mutatná ki például ha holnap reggel csinálnám?

Kicsit türelmetlen vagyok 😁

2018. júl. 5. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Hamarabb sajnos nem érdemes tesztelni,csak a nemvárt utáni napokban!

Tudom milyen ha türelmetlen az ember,hidd el én is az vagyok 😄

2018. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi 🙂
2018. júl. 5. 21:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én a nem várt napján se tesztelnék csak ha késik.
2018. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek premens jelek, de koraterhesen is premens jeleink vannak szóval tapasztalatokkal nem sokra mész. Tesztelj. Ha terhesség miatt van tüneted, ki fogja mutatni, ám ha biztosra mész és nem akarsz havonta "teszteket lövögetni" akkor megvárod hogy késsen 1-2 napot.
2018. júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát köszi a válaszokat és javaslatokat de nem bírtam ki várni hogy késsen mert éreztem hogy valami más mint eddig ezért vettem egy tesztet pénteken és eléggé egyértelmű pozit mutatott.🎇🎉😁

Tehát 3 nappal előbb kimutatta a teszt mint hogy mejött volna.

2018. júl. 8. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!