Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Betegség állhat a háttérben?

Betegség állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

2. hónapja próbálkozunk a párommal a 2. babát illetően. Soha nem szokott középidős fájdalnam lenni. Most amióta próbálkozunk a babával múlt hónapban és most is alhasi görcseim vannak már a ciklus 10. napjától. Múlt hónapban majdnem kitartott ez a fajdalom a mensziig. Aztán rendes időben megjött. Most ismét elkezdtem görcsölni. Hőmérőzök, az szerint minden hónapban volt eddig rendszeres peteérésem félidőben. Most viszont aggaszt ez az alhasi fájdalom. Első baba tervezésekor sosem tapasztaltam hasonlót.

Nyilván elmegyek dokihoz, ha továbbra is fennáll a panaszom. Viszont kíváncsi vagyok tapasztalt-e már valaki ilyet.



2018. júl. 7. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Az alhasi fájdalom a peteérés miatt van. Azután meg a tüszőfolyadék távozása miatt, az sokáig szétfeszítheti az alhasad.

Nekem mindig ilyen volt amióta eszemet tudom, mert érzékenyebb vagyok rá. 3. és 1. hónapban lettem terhes, nincs összefüggés.

Persze nézesd meg, nehogy pl cisztáid legyenek. Nekem nem voltak.

2018. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most figyeled a tested minden egyes rezdülését mert próbálkoztok. Ilyenkor felnagyítva érzünk mindent.
2018. júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet nàlad? Fàjdalom elmúlt? Mi is babàt szeretnènk, màr egy ideje nem akar összejönni. Most nagyon remènykedek, èn hètföre nem vàrom. Nekem ovu utàn fàjdogàlt a petefèszkem mèg kb 5 napig.(megjegyzem én mindig megèrzem a peteèrèst)
2018. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia! Elvileg a napokban (12. körül) kellene lennie a pé.-nek. Még mindig fájdogál szombat óta. Nem folyamatosan, néha 1-2 órára megszűnik. Nekünk ez a 2. próbálkozós hónapunk, örülnék ha most összejönne.

Drukkolok neked! Majd írjál még :)

2018. júl. 9. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos egy nappal hamarabb megjött. 😕
2018. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnálom... :( Hátha jövő hónap sikeresebb lesz. Ma megyek a nőgyógyászhoz kivizsgáltatni magam.
2018. júl. 16. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!