Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok ízületi gyulladásom van...

Sok ízületi gyulladásom van kapom a biológia terápiát (HUMIRA) lehetséges babát vállalni?

Figyelt kérdés
Van itt olyan kismama aki ilyen helyzwtben van / volt? Meg köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 8. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy olyan kérdés, amit csakis orvostól kérdeznék meg, ő tud neked ebben személyre szabottan választ adni. Lehet más kismama is van itt, aki ilyennel küzdött, de nem lehet tudni, pontosan mennyit, hogyan kapott abból a gyógyszerbol, milyen kivizsgalasokon esett át, jobb, ha szakemberektől érdeklődsz egy ilyen kérdésben.
2018. júl. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem terhesség alatt merült fel a sokízületi gyulladás, így érdeklődtem a témáról, ha jól emlékszem biológiai terápia alatt nem kellene babát tervezni.

Az 1es jól írta, a terápiát az élethelyzetednek megfelelően orvos dönti el, vele kell konzultálnod, hogy ilyen esetben hogyan módosul a kezelésed, ha babát szeretnél.

2018. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm...természetes hogy meg fogom kérdezni orvostól is.addig is szeretnék tapasztalatokat olvasni statisztikai eredmény érdekelne. Ha van valaki még nagyon szívesen meg hallgatom olvasom.
2018. júl. 8. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:

crohn-colitis.hu fórumán van humirás topik. Azt gondolom, gyerekvállalász szempontjából az alapbetegség most mindegy, ha csak a gyógyszerre vagy kíváncsi. ott vannak/voltak kismamák is emlékeim szerint, bár rég nem jártam arra. Ott egészen biztosan kapsz releváns választ.


De persze fontos, hogy ilyen esetben mindig az orvosé az utolsó szó.

2018. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!