Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki akinek bevált az...

Van valaki akinek bevált az időzítős módszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal családalapítás előtt allunk. Rettenetesen Kislányt szeretnék és az lenne a kérdésem hogy próbáltátok e mar hogy ovu előtt 4-5 nappal vagytok együtt a kislany fogantatása érdekében. Allitolg így nagyobb az esély kislanyra. Persze ha kisfiú lesz akkor is nagyon fogjuk szeretni de egy probát megér. Ha probaltátok bevált? Köszönöm



2018. júl. 8. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Mi nem direkt, de ovu előtt 4 nappal voltunk együtt az elsőnél, és tényleg kislány lett.
2018. júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fennáll a kockázat, hogy nem sikerül teherbe esni. 3-5 napig élnek a spermiumok, a 4-5 nap így necces.


Egyébként ovu előtti napokon fogantak a babáink, egyik fiú, másik lány. Ismerek egy anyukát kétpetéjű ikrekkel, lett egy fia meg egy lánya. :)

2018. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A 4-5 nap már nagyon kétesélyes .. persze ha bőven van időtök és nem minden áron akartok azonnal babát pár hónapot raszantok,de nagyon optimális helyzet kell legyen a te testedben és a párod katonai is strapabirok kell legyenek.

Ismerek párt akik ragyurtak a nemre és jó egy év után már bármilyen nemű babának örültek volna, aztán lombikkal sikerrel is jártak.

2018. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ovu előtt 3-4 nappal voltunk együtt, kislányunk lett.

(Nem gyúrtunk kifejezetten a nemre csak arra, hogy legyen.)

2018. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok a 4-5 nap. Mi is inkább kislányra gyurunk. Én 3 napot terveztem. Ennél többet nem biztos hogy kibírnak a kiskatonák. Majd meglátjuk 😊
2018. júl. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen amúgy, ez egyéni. Azt olvasni sok helyen, hogy 3-5 napot bírnak ki a spermiumok. Tehát van, akié csak 3 napot, van, akié 5-öt. Ha 3 napot élnek, akkor a 4-5 nappal ovu előtti szexből nem lesz baba, így szerintem is a 3-at érdemes becélozni.

Nekem most második gyereknél, foggátló után fogalmam nem volt, mikor lesz ovum, teszteltem, de azt ugye 1, max 2 nappal előtte tudom meg. Most úgy sikerült, hogy ovu előtt 2 nappal volt az utolsó együttlét, elvileg szerdán tudom meg a nemét, nagyon kíváncsi vagyok. Nem gyúrtunk egyikre sem, csak így jött ki a lépés.

1es voltam

2018. júl. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ovu előtt 2 nappal úgy néz ki, kisfiú sikerült :)
2018. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok utolsó! 😊 Ovuteszttel vagy hőmérőzéssel állapítottad meg az ovu pontos napját?
2018. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ovuteszteltem.
2018. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!