Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki tudta nagyjából (1-2...

Aki tudta nagyjából (1-2 napra pontosan) mikor esett teherbe, tudna tenni képet nekem 9-10. dpo tesztről?

Figyelt kérdés
Persze, ha készített olyan korán már tesztet.
2018. júl. 9. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt butaság kérned.

Nem mindenkinek egyforma a szervezete.

Lehet valakinek tök erős, vagy alig látható. Inkább az utóbbira tippelnék.

2018. júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a 14. dpo-
2018. júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, elküldte véletlenül. Szóval a 14. dpo-n lett nagyon halvány, úgyhogy előbb szerintem biztos, hogy negatív lett volna.
2018. júl. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

9.-ik dpo. Halvány, de egyértelmű. 10-es teszt. Biztos vagyok abban hogy mikor volt a peteérésem, mert hőmérőztem és éreztem is a tüszőrepedést.

[link]

2018. júl. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak sok olyan kérdést találtam ahol már 9-10 dpon készítettek fényképet, csak vmiért nem nyitja meg nekem a régebbi fényképeket. Ezért gondoltam, ha vki most feltenné, azt meg tudnám nézni.
2018. júl. 9. 07:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a képet :) Az én tesztem is pont ilyen.
2018. júl. 9. 08:01
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

De miért akarod MÁS tesztjét nézegetni?! Hisz nem egyforma a nők szervezete, attól hogy másnak a tesztje pl. halvány, neked lehet erősebb vagy épp semmilyen.....ez olyan mintha azt kérnéd hogy tegyenek fel a gyerekükről képet mert jujjjj akkor de jó megtudod hogy a tiéd hogy fog kinézni..



Én ertem hogy ha az ember gyereket akar sok butaságot érez tök normális dolognak, de a józan eszünket ne veszítsük már el......más nők pisis tesztjét nézegetni RÁD nézve semmilyen információval nem bír.

2018. júl. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rendben van a józan eszem köszönöm :) Ezek a biológiai folyamatok nagy átlagban ugyanúgy zajlanak mindenkinél. Amit írsz, nem jó hasonlat. A pozitív tesztnél is van egy tól-ig határ, nem úgy van, hogy egyik nőnél 10.nap, másiknál meg 30....

" Mások pisis tesztjét nézegetni". Akkor ezt az összes teszttel kapcsolatos kérdésnél leírod mindenkinek? Mert az ugyanerről szól.

Köszi a többi választ, én senkit sem pontoztam le.

2018. júl. 9. 08:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges. A biológiai folyamat annyiban ugyanaz, hogy peteéréskor szex védekezés nélkül egyenlő baba. De a többi dolognál ennyire az elején egyetlen nap is hihetetlen sokat számít. Gondolkodj az itt olvasottak alapján: valakinek 9. dpo-n csík van, de van akinek egyhetes késésnél van halvány csíkocska! Ebből rájöhetsz, hogy mennyire értelmetlen hasonlítgatni. De csak jótanács, ami néha többet segít, mint ha felteszem a saját tesztemet. Azzal ugyanis nem segítek hiszen az a saját hcg-met mutatja ami más nőnek nem ad infót.
2018. júl. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Sajnálom de egyetértek az előttem szólóval. Ez lesz a mai nap legbutább kérdése...

A béta hcg termelődésének üteme szervezetenként eltérő.


Ki a fenét érdekel más tesztje? Eleve nem értem miért kell a várható menstruáció előtt tesztelgetni?

Összehasonlítgatni meg aztán végképp semmi értelme.

Ez olyan mintha elkezdenénk leírni, hogy nekem 3+6-nál 415 volt a hcgm, míg másnak 3+6-nál mondjuk 270. Mi is ennek az értelme?


Ha pozitív a teszted akkor gratulálok! De nem lesz jobban vagy kevésvé pozitív attól, hogy másokéhoz hasonlítod.

2018. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!