Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius 4 . en volt utolsó...

Junius 4 . en volt utolsó menses.23. an ovulaciö. Tegnap voltam a dokinal 12 mm nyalkahartya es a jobb oldalon 33 mm tüsző . Szerintetek lehet terhesseg? Ésn sokallom a tüsző méretét.

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nem sajnos. Valószínüleg egy meg nem repedt tüsző. Azért zárnám ki a terhességet, mert a tüsző a petefészekben van. Kaptál valami gyógyszert vagy magától lett ekkora tüsződ?
2018. júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem, hogy akár lehet terhesség is, mert lehet egy másik tüsződ megrepedt és megtermékenyült. A 12 mm-es nyálkahártya jó vastagságú. A 23-i ovuláció biztos amúgy? Azt is UH-val követték? Ha jól számolom 2 nap múlva tesztelhetsz is:). Drukkolok!
2018. júl. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kaptam gyogyszert magatól ilyen nsgy. Igen 23.an
2018. júl. 12. 07:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott erre a nagy tüszőre. Ha késik mindenképpen tesztelj, hátha🤗. Mióta próbálkoztok?
2018. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pár hónapja. A doki dicsérte a nyalkahártyát es azt mondta hivjam ha nem jelentkezik menses. De jun 4 volt utoljara meg. 34 napos ciklussal is megkellett volna jonni hat nem tudom. Csak ez a 33 mm tuszo idegesit nehogy ciszta legyen.
2018. júl. 13. 00:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerinte a teszt negatív, ugye?
2018. júl. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen sajnos
2018. júl. 13. 08:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem jön meg van remény. Ha mégsem és negatívabteszt akkor szerintem keresd majd fel ismét az orvosodat.
2018. júl. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!