Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan problèmám van hogy...

Aliz 0721 kérdése:

Olyan problèmám van hogy junius 14-en voltunk együtt vedekezès nélkul de vettem be sos fogamzasgatlot. Lehet terhessèg?

Figyelt kérdés
Rá egy hetre ket napig rozsaszines folyás aztan most vasárnap megjött szinte aligdi,hetfon erös volt,aztan kedden meg már elmult...mi lehet a baj?
2018. júl. 12. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha időben vetted be az esemény utánit, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy terhes leszel (alapból egy babával próbálkozó, egész hónapban védekezés nélkül szeretkező párnál is csak kb. 20 % egy ciklusban), de teljesen nem zárható ki.
2018. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, amúgy ha 14-en volt az aktus, akkor már ki kellene mutatnia a terhességi tesztnek, szóval vegyél egyet, hogy megnyugodj.
2018. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ket tesztet vettem es mind a ketto.negativ...akkor ez hogy csak.masfel naoig tartott a menses gyakorlatilag az sos tbletta mellèkhatása..?
2018. júl. 12. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
A tablettával nagy adag hormont vittél be a szervezetedbe, ezután sok nőnek megkavarodik a ciklusa, vérzése, hónapokba is telhet, mire helyreáll.
2018. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a teszt is negatív a megváltozott menstruáció nem a terhesség, hanem a gyógyszer oka. Nagy mértékű hormont tartalmaz az ilyen, hónapokra is boríthatja a ciklust.
2018. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!