Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igy eshettem teherbe?

Igy eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
A parommal menstruacio 2.napjan szeretkeztem. Es hat belem elvezet. Azt mondta nem volt teljesen bent csak epp h es ugy ment el. Aztan a 3 nap mar nem nagyon volt meg. Es most 4.nap se. Pedig 2napig szoszerint omlott belolem a ver.
2018. júl. 13. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A szexnek semmi köze az aktuális vérzésmennyiséghez. A terhesség két hét alatt alakul ki, a beágyazódáskor esel teherbe, ami 7-10 nappal a tüszőrepedés után kezdődik el egyáltalán.
2018. júl. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De en ugy hallottam h eleg kicsi az eselye a terhesegnek mer nem tud nagyon letapadni az ondo mer a ver aramlat kimossa
2018. júl. 13. 06:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hű te lány! Inkább keress valami felvilágosító könyvet, ne pedig az okos barátnőktől tájékozódj.


És védekezz, ha már szexelsz és fogalmad sincs semmiről.


Kicsi az esély a terhességre menstruáció alatt. De esély mindig van, ha nem védekezel. És ha bele is csúsztál abba a pici esélybe és felcsináltattad magad, attól még másnapra nem lesz semmi jele..

2018. júl. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Annyira nem ömlik ott a vér, hogy bármit is kimosson. Azért kicsi az esélye, mert még messze az ovulációd, és a spermiumok általában nem képesek addig életben maradni. De a kicsi nem nullát jelent. Ennyi idő alatt nem múlhatott el a vérzés azért, mert hirtelen teherbe estél, hiszen még meg sem tudott volna tapadni. Ha kimarad a következő mensid, akkor tesztelj, és ha nem akarsz folyton aggódni, védekezz rendesen.
2018. júl. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Remelem nem lesz baba. Legkozelebb oda figyelunk
2018. júl. 13. 06:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta nem volt teljesen bent csak épp"

Ez jó😂😄😘

2018. júl. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A rengeteg ostobaság közepette amit összehordtál azért még arra felhívnám a figyelmedet, hogy tök mindegy mennyire "rakja be", ha egyszer berakja, pláne ha el is élvez. Azon már nem oszt nem szoroz az, hogy épp egy centire, vagy tövig, ha ott van a Jancsi, akkor ugyanannyi az esély a terhességre. Komolyan megfordult a fejedben, hogy ha csak éppen a bementenél ficánkol, akkor kevésbé leszel terhes? Nem lehetne kicsit tájékozódnod, felvilágosulnod, mielőtt szexelsz? Most komolyan. Mindenki jobban járna, pláne te.
2018. júl. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, ki az aki élvezi a durván vérzős alvadt véres szexet?!?!?!
2018. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!