Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írna az aki gyógyszer mellett...

Írna az aki gyógyszer mellett lett terhes?

Figyelt kérdés

Várandós vagyok, de az én hibám. (fogamzásgátló mellett hibát vétettem).

Csak olyanok válaszát várom, akik estek teherbe fogamzásgátló mellett. Milyen hibát csináltak, volt-e baja a picinek, mikor és hogyan vette észre? Én nem mindjárt. Előre is köszönöm.


2018. júl. 14. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Baja nem lesz tőle a gyereknek, a fogamzásgátló csak egy hormon, ami amúgy is benne van a szervezetedben. Én egyébként így lettem terhes, az volt , hogy antibiotikumot kellett szednem egy hétig, viszont akkor nem is voltunk együtt,, mert a párom elutazott, már rég befejeztem az antibiotikumot, mikor együtt voltunk, de úgy látszik még valahogy akkor is ütötte a fogamzásgátló hatását.
2018. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Van egy kolleganom, 3 gyereke is van, egeszsegesek.

Mindharom foggatlo mellett fogant...

2018. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, miert is lett lepontozva a valaszom?! 🙄
2018. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem én voltam :)
2018. júl. 14. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ezen az oldalon csak tökéletes anyukák vannak, tervezett gyerekkel, tökéletes vedekezessel. Tavaly októberben én is fogamzásgátló mellett lettem terhes, rendesen, minden nap ugyan abban az időben szedtem, nem volt hasmenés, hányás, nem szedtem se antibiotikumot se antidepresszánst, egyszerűen nekem az a hormon dózis, amit a tabletta tartalmazott kevés volt, bele estem a hibaszazalekba. Meg akartuk tartani a babát, 13 héten sajnos elvetéltem :(
2018. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!