Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a teherbeesésre?

Mennyi az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Peteérés előtt 9-10nappal voltunk egyutt a párommal Illetve peteérés előtt 5napon, 3napon és aznap peteérés kor is! Illetve az egész hónapban 4-5 naponként együttlét!

Mentsruacio utolsó napjától kezdve.. mennyi esély van teherbeesésre? Valakinek sikerült már ehhez hasonlóan?:)

(Illetve annyit hozza tennék hogy egy éjszaka alatt több együttlét is volt..)


2018. júl. 14. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
15-25%
2018. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak ennyi?
2018. júl. 14. 20:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Olvass utána. Egy egészséges párnak ovuláció idején ennyi esélye van. Ha több lenne, mindenki elsőre teherbe esne.
2018. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Leirtak alapjan szerintem eleg eselyes hogy terhes leszel. Bar nem ismertem az elozmenyeket hogy most kezdtetek probalkozni vagy mar regebben.
2018. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

20-25% a statisztika. De lehet 1 hónap próbálkozás és akár 1-2 év is. Hogy nálatoo mi lesz, az szerencse kérdése.

De gondolj csak bele: ha annyira egyszerű lenne, nem próbálkoznának az egészséges párok is hónapokig, akár évig is.

2018. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez az első hónap igaziból! Sosem mentek amugy még el bennem.. de ebben a hónapban nem vedekeztunk es hát jó párszor egyutt voltunk! Mivel még eddig nem próbálkoztunk a gyerekkel így nem tudom hogy mennyi esélyem van főleg elsőre! De ezekszerint kevés!
2018. júl. 15. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!