Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a lutealis fazisom nem 14,...

Ha a lutealis fazisom nem 14, hanem16 nap, tudom azt is mikor volt peteeresem, akkor is a 14. Napon mar ki kene hogy mutassa a teszt a terhesseget. Tehat esetemben menstruacio elott 2 nappal. Ugye?

Figyelt kérdés
Csak mert sok nonek keseskor mutatja ki. De megha nekik 14 nap is a lutealis akkor az esedekes menstruaciokor kellene. Hogy lehet hogy csak par nap utan lesz pozitiv a tesztjuk?
2018. júl. 15. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb ha akkor tesztelsz mikor késik.Tehat legkorábban a 16.napon.Nekem is 16napos a lutealis,de csak pár nappal mensi késes után lett pozitív.
2018. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Ezek nem ilyen törvényszerű dolgok, csak általános igazságok.

A különböző szervezetek nem egyformák, más más ütemben indul meg a hcg termelés nálad és nálam.

Pontosan ismert ovu esetén is normális 2-3 nap eltérés, lehet, hogy nekem már pozitív, neked meg csak 2 nap múlva lesz az.

2018. júl. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom🙂
2018. júl. 16. 06:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a legjobb ha a nemvart utan tesztelsz, de ugyis te dontod el, hogy tudsz-e varni addig.

Mindenkinek a szervezete mas mintahogy minden terhesseg is. Nekem volt olyan terhesegem ahol a nemvart elott 3 nappal mar pozitiv volt a teszt, volt olyan is amikor csak a nemvart napjan lett pozitiv. De az utolso esetben a nemvart napjan negativat teszteltem es csak utana a 3napra lett pozitiv.

2018. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!