Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Jónás naptár szerint 4-én a...

A Jónás naptár szerint 4-én a legvalószínűbb a teherbeesés, de ma megjött. Menses alatt lehetséges? (mindig mensi időre teszi a jónás napokat) 79. 06.30. születtem,13-kor.

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Lehet hogy neked a mensidet jónáskodja..dobd ki azt a naptárat, úgy látszik nem neked készült..mensi alatt nincs olyan peteérés amiből baba lenne, mert rögtön kiürülne....

Neked valami más figyelőt kell választani..javaslom az lh tesztet..a kínai naptár szerint is lányunk lesz, közben nem is!

2008. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi értelme van ennek a jónás naptárnak. De komolyan. Idáig akik itt írtak róla szinte mindenkinek a mensós napokra rakta. Én nem ismerem de őszintén sztem hülyeség az egész. Mindenkinek máshogy viselkedik a teste, szervezete, én a helyedben elfelejteném ezt és ennél kézzelfoghatóbb dolgokkal próbálkoznék ha babát szeretnék. Erre van a hőmérőzés, az ovu teszt..... Sok sikert!
2008. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 hónapja próbáljuk, 2 hónappal ezelőtt kezdtem a hőmérőt, az ovu tesztet, és még a mikroszkópot is kipróbáltam. Nem hagytuk ki a tutti napokat, és mégsem. Gondoltam hátha ez a jónás majd csak sikerül.
2008. nov. 1. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 5 hónapja próbálkozunk,kivizsgálások által rendben vagyok,kis rásegítőt Clostit is kaptam,sajnos még nem jött össze a baba:( Én is vettem ovu mikroszkópot,hol félig gömb,hol félig páfrány,össze-vissza,vettem LH tesztet,de leszúsztam arról az időpontról,amikortól nekem érdemes nézegetnem (az én ciklumos 25 napos),most várom a következőt(illetve de jó lenne,ha nem kellene várnom és baba lenne:),gondoltam a Jónás módszert is próbálom,na ehhez képest nekem is a várható mensi napjára tette és teszi a fogamzóképes napokat! Most úgy vagyok már vele,hogy nem fogok én figyelgetni semmit,nem védekezünk,együtt leszünk,s hiszem,hogy jönni fog az a pocaklakó!! Neked is szurkolok,sok sikert! üdv. Eszti
2008. nov. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam a Jónásmódszert.Nekem a menses 5.napjára tette,oktober 20-ra.Mindenesetre akcióztunk akkor is.Majd meglátjuk mennyire hihető a dolog.De hozzáteszem abban az időpontban a PÉ-nek halvány gyanuját sem éreztem.
2008. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok . Kösz a pontozást!

Szerintem a kommented után azt tudom mondani, hogy én 2,5 évig próbálkoztam és sokára a sokadik doki kiderítette, hogy nincs pé, aztán mikor volt akkor nem ment a beágyazódás...emellett lehet a párodnak is lassú a spermája...egy orvosi vizsgálat segíthet, mert sajnos ha ilyen gond van azt sem Jónás, sem Kínai, sem semmilyen naptár nem oldja meg.

2008. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!