Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szex okozhat vetélést/vérzést?

Szex okozhat vetélést/vérzést?

Figyelt kérdés

Arra a fajtára gondolok, amikor érzed, hogy ennél beljebb már nem lehetne, mert akkor már nem bírnád elviselni.


Késik több, mint egy hete. Aztán éjjel együttvoltunk, de nem ilyen "kedveskedősen", hanem néha már fájt is. Mintha direkt végig minél beljebb akart volna lenni bennem...

Aztán most nagyon fáj, picit (nem úgy, mint mikor rendesen megjön) vérzek és gyengének érzem magam, hányingerem van. Ez bajt jelent?


2018. júl. 18. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Igen, okozhat vetélést. Az első 12 hétben óvatosnak kell lenni szex téren.

Én nem is értem, hogy miért hagytad hogy végig hogy direkt bent legyen maximálisan, főleg ha durva volt a pasid, és fájt is. Megtudod mondani?

2018. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Azért ilyen nagy vadulások ne igazán férnek bele szerintem. Gyengéd, normál szex igen, de ez nem.

Ahogy értelemszerűen gangbang és animal szex sem ajánlott terhesen.

2018. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem is emlékszem, hogy valaha volt-e másmilyen szex köztünk. Szerintem soha. Csak most gondolkodtam el ezen. :(
2018. júl. 18. 11:36
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Na megint egy értelmes szülő
2018. júl. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mit írhattam volna arra, hogy valaki kiemeli, hogy az animal szex se ajánlott? Pedig pont azt terveztem... Atyaég!
2018. júl. 18. 11:43
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ez akkor sem jönne be, ha nem lennék terhes.
2018. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Akkor gratulálok, valószínűleg olyan pasinak fogsz gyereket szülni, aki majd melletted lesz és segít, ha fog fájni a gyerek hasa vagy fogzik és lesz egy kis énidőd is a gyerek mellett, mert nyugodtan rá tudod bízni egy órára. Ja, mégsem.
2018. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

1 hete késik. Nem írtad, hogy teszteltél-e? Lehet nem is vagy terhes.

Ettől függetlenül beszélgess a pároddal a szexről, arrol, hogy nem élvezed, ha fáj...

2018. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem voltál terhes. Most jön meg. És a durva szex miatt vannak még kellemetlen érzéseid.
2018. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan normálisnak érzed, hogy így szexeltek? Ez gyakorlatilag erőszak, szarik rá, hogy fáj neked, csak a saját élvezetét hajszolja. Ha ennyi eszed van basszus, legalább gyereket ne szülj.
2018. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!