Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj az egyik mellem, párommal...

Fáj az egyik mellem, párommal próbálkozunk a babával. A menstruációmig még van 10 nap. Van valami összefüggés?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nincs
2018. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Csak az egyik?
2018. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen csak az egyik. Nem szokott érzékeny lenni. Lehet, mert meg fog jönni hamarabb, vagy nem tudom. Mikor nincs rajtam melltartó olyan érzés, mintha "nehéz" lenne vagy mit is írjak.
2018. júl. 18. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez még nem lehet annak a jele. Mensi előtt 10 nap akkor az még a legjobb esetben is csak 2 hetes terhesség ami ki sem mutatható.
2018. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi összefüggés. Ugyanis ilyenkor, ha még sikerülne is a baba, még nem történt semmi. Tehát még a beágyazódás sem történt meg.

Amúgy nem kell, hogy előbb megjöjjön a menzeszed, nekem össze-vissza van mellfájdalom a ciklusom alatt. Van, hogy kb. 10 nappal menzesz előtt, van, hogy 1-2 nappal menzesz előtt, van, hogy pont amikor megjön, de olyan is van, hogy egyáltalán nem fájnak, nem érzékenyek.

Szóval természetesen lehetsz terhes, de ezt a mellfájdalmat ne annak tudd be.

2018. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi összefüggés nincsen sajnos. Az erős mellfeszülés lehet ugyanúgy a közelgő menstruáció jele is.
2018. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!