Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges 2 nappal a menzesz...

Lehetséges 2 nappal a menzesz időpontja előtt teherbe esni?

Figyelt kérdés
A párommal nem voltunk jóban és másfél hónapig nem szexeltünk, de 2-3 nappal a menzesz előtt igen, viszont azóta sem jött meg... most kb 9 napja késik. Nem merek tesztet csináltatni mert nem akarok csalódni :o
2018. júl. 19. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Kizárt, hogy azért nem jött meg. Ettől még lehetsz terhes, még ha kicsi is az esély rá...

De a menstruációd nem késhet azért...

2018. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:(
2018. júl. 19. 15:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor lehet spontán peteérésed. Nekem pl egyik gyerekem sem középidőben fogant, nagyon nem. 😊
2018. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Erre szerintem rendkívül kicsi az esély, szinte nulla.
2018. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ott a bibi, hogy mivel 9 napja késik, az a kijelentés eleve nem állja meg a helyét, hogy 2 nappal menzesz előtt.

Ettől nem maradt volna ki, viszont mivel késik, így később volt ovud is, amiből lehet baj.

2018. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Milyen bajra gondolsz?
2018. júl. 19. 15:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 31-35 napos ciklusaim vannak, a 26. napon estem teherbe. Tiszta ideg voltam, mert nem jött meg, de a teszt sem mutatott sokáig semmit. Még a doki is méhenkívülivel riogatott mikor a vérvetel kimutatta az egész magas hcg-t, de az uh-n nem látszott egyáltalán semmi, naptár szerint meg már 6 hetes voltam. Teljesen normál terhességem volt, de a baba mindig 2 héttel kisebb volt a koránál. A 39. ciklus napon lett először nagyon halvány időntúli pozitív a tesztem.
2018. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Baj alatt nyilván a terhességet értem, mert csak a hülye akar szar kapcsolatba gyereket. Jó kapcsolatban nincs 1,5 hónapos mosolyszünet.
2018. júl. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, azért is történt a baj (1,5 hónap mosolyszünet) mert mindketten feszültek voltunk ugyanis 38 éves vagyok és egy éve nem jön össze a baba. Én csináltam a feszkót. Alapvetően tökéletes kapcsolat csak előbb kellett volna találkoznunk.
2018. júl. 20. 09:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 2 nappal a menzesz várt időpontja előtt volt peteérésem, akkor fogant a kislányom
2018. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!