Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 6. betöltött hét napján már...

A 6. betöltött hét napján már lehet szívhang?

Figyelt kérdés

Pár napja pozitívat teszteltem, és úgy kaptam időpontot az orvoshoz, hogy pont aznap töltöm a 6. hetet (pont 6 héttel az utolsó menstruációm első napja után.)

Hallani fog már szívhangot ilyenkor?


2018. júl. 24. 07:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen. Nalunk mar volt.:-)

Sok szerencset nektek is.

2018. júl. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon koran van teljesen felesleges. Gondolom ket het mulvara is van idopont.
2018. júl. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is várhatsz még 1-2 hetet. Ha nincs még szívhang, nagyon rossz lesz a köv. időpontig várni.
2018. júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pont hatareset.

Nekem volt, hogy lattak 5 het 6 napnal szivcsopulzalast es volt, hogy 6 het 2 napnal meg nem. Pedig atombiztos 28 napos a ciklusom es azt gondoltam volna, hogy 6 hetesen biztosan lesz, foleg, hogy elsore is volt.


Tapasztalatbol mondon, hogy rettenetesen idegorlo kivafni azt az egy hetet (vagy epp kettot), amig visszarendel az orvos, ha nem volt szivmukodes.

Sokkal nehezebb, mint eleve varni akar csak 4-5 napot pluszban, meg jobb esetben egy hetet es ugy menni az elso vizsgalatra.

(Az orvosnal persze nem rossz, marmint a magandokim mindig orult, ha visszahivhatott, mert ugy rogton ketszer fizettem neki egy-ket het elteressel, de ez mar mas tema.)

2018. júl. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szívcső pulzálás már volt nálam 5+5nél, de hangot neü adtak rá, azt mondták még nem igazán lenne hangja.

Egyébként határeset, lehet vissza kell menjél mert nem lesz szívműködés, főleg ha hosszabbak a ciklusaid.

Lehet kérnék a helyedben egy másik időpontot akár 2 héttel későbbre ha pont szabin lesz a doki.

Viszont ha elmész ne aggódj ha még nincs szívhang itt egy két nap is rengeteget számít.

2018. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is korán mész ! Persze lehet hogy neked pont szerencséd lesz és lesz szív hang de mint ahogy előttem is írtak nagyon idegőrlő lesz ha meg sem !

Én 7+1 hetében mentem akkor már volt .... de pont ezért hogy ne kelljen végig szemvednem 1-2 hetet .... márcsak az előzmények miatt is !(volt vetelesem)


Én is várnék a helyedben de persze te tudod !

2018. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem akartam hamarabb menni a 3. Babámnál mint 8 hét. El is mentem 8 hetesen aznap töltöttem, és közölte a doki, hogy már vagy 2 hete nem él. Összesen 6 mm-es volt csak. Petezsák mellett 1 hematóma. Na most vagy az miatt lett baja a babának vagy nem, nem tudom. Meg akartam spórolni én is 10 ezer forintot, de többet nem csinálok ilyet. Megyek 5 hetesen mégha magzat nem is lesz, de ha hematóma van azt tudjuk kezelni mihamarabb.
2018. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj egy hetel kesobb(7hetesen) mert ha veletlenul pont 6 hetesen nem lesz szivhang csak kesobb az az egy het varakozas szamodra maga lesz a pokol.
2018. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
#7! Sajnálom, hogy ez történt veled, de az felháborító, hogy a pénzen rugózol. Nem a 10E huf miatt nem megyek 8. hétnél előbb, hanem, hogy biztosan legyen már szívhang és ne kelljen feleslegesen stresszelni, hogy mikor lesz, vagy lesz-e egyáltalán?
2018. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem rugózok semmin. Nem tudom miért vetted magadra. Én csak leírtam a személyes tapasztalatomat, és a véleményemet.
2018. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!